CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Pf, šta bi tek bilo da mi je miš bio priključen... lol

  2. Bilo je super samo da su se karte poklopile... Vazda me nešto ometali što nikako nije moje izvlačenje al' nea veze.

  3. mah meni ringla bila upaljena pa ometala bezicni a bilo bi svasta xD hahaha

  4. Ja bre igram za šporetom, a ti mi kukaš oko jedne jedine ringle. Sramota.
    Peki, reci mu leba ti.

  5. nego mare štos izašo tako brzo

  6. Ma dopisivao sam se, tj ugovarao nešto, pa svaki minut morao napolje, tj da spuštam kantere i onda mi se dosadilo :)

  7. ljudi aj opalimo malo cs prosecan sam igrac ali u svemu sam prosecan knife, detrun, obicno, awp, surf :DDDD

  8. sad sam se setio jedne mape koju sam igrao kao klinac
    neka jako mala
    staklena zgrada i dvoriste jel postoji to

  9. nzm potrazi na www.fpsbanana.com imas da pogledas slike mapa :DD ko hoce 217.26.76.106:27061 prazno ko pirocancev novcanik :DD

  10. Nisam nasao tu a bila je vrlo popularna za nož a i bila do jaja odma dođe do pucnjave

  11. jbg stvarno nzm oces CS 1 vs 1 sad???? 217.26.76.106:27061 ako oces ulazi :))

  12. Office?
    Bila popularna u ono vrijeme...

  13. ne bre

    staklena zgrada i dvoriste

  14. mrzi me sad kasnije malo
    edti tražim tu mapu ima da nađem

  15. Ae veceras cemo. !!! Nek nadje neko server. !!!

  16. 217.26.76.106:27061 nemoj da je neko isao na ovaj server tamo admini banuju ako udjes u rupu na dust2_long mozda ponovo napravim server :D ali ce lagovati :P

  17. @dusan

    Da nije mozda estate tj estejt ili militia .. tako nesto ebem liga, davno se igralo zaboravio kako se pise.

  18. ne znam ni ja naziv znam po slici aj sacu pokusati da naćem po milita

  19. Nije militia sigurno, to je veća mapa, zidovi su crvenkaste boje, nema staklene kuće, već obične kuće s prozorima, a ima i tunel. Ne verujem da odgovara opisu :)

    Probaj estate stvarno, izgleda više slično tome.