CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Dusane da ti nisi ipak tada nestu duvo ? :) !!!

  2. Nije travnata je tabla terori pocinju iza ćoška jako blizu te male zgrade cini mi se da je bila na 2 sprata i merdevine spolja da se penje na krov

  3. Ako jesam onda je mnogo dobra mapa ima da je napravim:)

  4. E mnogo i ti 'oćeš :)

    Ovo je pionir među svim mapama, bar što se mog igranja tiče:
    http://www.mgame.su/uploads/posts/2008-12/1230538837_cs_italy0000.jpg

  5. Tražim na netu sad kad nađem postaviću skeen :)
    mess ova je odlična ne znam sto svi smaraju sa dustom

  6. Mesalina dje ti je u cs_italy trava :) !!!
    Koliko jaka mapa, kad sam kanter ubijam kokoske, a teror slusam Pavarotija :D !!

  7. Ama sunshine, obustavila sam poteru za njegovom mapom, ja ovo za svoju dušu iznosim :)
    A taj Pavaroti je tu u da bi ih produhovio malo, znaš, da shvate da je to što rade neispravno.

    Btw, onaj dust2 se igrao ne zato što mi "smaramo" nego zato što verovatno nismo imali drugi prazan server, a na ovome nema ko da obrne mapu. Ebaga.

  8. Jao pa bre CS_TOMTE je mapa :DDDD cek da nadjem sliku :))

  9. Što je najjače samo se na serverima vrti dast smrdljivi.... Kad budemo igrali na ovom serveru đe imam admina (danas ne mogu jer nisam kući) brate, igraćemo druge mape, ako bude kao sinoć, npr bilo nas je 12 čini mi se, sasvim dovoljno da se igra cbble, inferno(mada je i ona presmrđela), italia, assault, rats... ne znam milion staza drugih....
    E da, ja inače obožavam ovu estate, kad sam raspoložen stalno dobijam banove jer IMAM NEŠTO dok igram nju....

  10. JESTE MATRIX kako se zove

  11. Evo npr ova mapa mi djeluje prejako http://www.cstrike-planet.com/maps/2918-de_aisle_esl

    E igra li neko, ček da nađem server neki sad, malo da se opletemo

  12. aha sad video ovaj post iznad

  13. 217.26.209.23:27036‚

    SNIJEG

  14. не знам , ја волим оне преварантске мапе , типа fy_simpsons , awp_skok , noz_ultra и сличне лажовске мапе :))

  15. 217.26.209.23:27036‚

    SNIJEG

    ko oće sad

  16. Најбољи тренутно: 212.200.163.180:27038

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.