CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Sad sam se setio da mi sjeban CS.

  2. Dosli admini, bezze.
    ZNa li iko od vas napraviti dediceted server, ja ne mogu na ovom svom cs-u. Da nas ne jebo na drugim serverima kojekakvi admini ili citeri i da mozemo menjati mapu.
    P.S. Bez lazne skromnosti mislim da sam najpro igrac ovde :PpppPP!!!

  3. Opasan k'o razularena bubamara! :))

  4. ja znam ali zaebano je posto je meni trebalo 2 meseca da sklopim a idalje imam problem sa FPS nikako da sredim :DD

  5. cl_sidespide 999
    cl_forward speed 999
    cl_backspeed 999
    to cl_dynamocrosshair 0
    to cl_dynamocrosshair 0
    m_yaw 0.027
    m_pitch 0.027

    Evo sta sam ja ukucao za bollju igru:
    Ping:
    Ako hoces manji ping rate 8800
    cl_updaterate 30
    cl_cmdrate 30

    Ako hoceš veci (najveci) kvalitet igranja:
    rate 25000
    cl_updaterate 101
    cl_cmdrate 101

    A za FPS:
    developer 1
    cl_weather 0

    Ako i ovo ne pomogne, ovaj lik je fino objasnio.

    http://technology.forumotions.com/t11-kako-smanjiti-lag

    ako i ovo ne pomogne, kupuj drugi komp :) !!!

  6. Mislim da je cl_dynamicrosshair :)
    To i ja kucam, a ovo za side, back i forward speed mi je automatski podešeno.

    Ovo za ping prvi put vidim, a baš mi treba pošto mi je net grozan.
    A i ovo ostalo mi je totalna nepoznanica :D

    E, kucam i ono cl_bobcycle 1 - ne znam za šta je, naučili me od malena tako.

  7. ne za moj FPS nego za FPS servera :))) ali pokusacu, hvala :DDD

  8. To i ja kucam, a ovo za side, back i forward speed mi je automatski podešeno

    Ako si povecala taj speed, npr na 999 (kod mene je 9999 :) Moras logicno sve tri da ukucas i forward i back i side, medjutim side uvek moras kucati kad udjes na csbarem na mom kompu i kod svih je tako koji to koriste. Ako to ne uradis igrac ne moze da ide dijagonalno ako stistnes dva dugmeta, nego ga nadjaca onaj koji ima veci speed.
    Mozda je najjaca stvar ovde cl_weather 0 - tj da iskljucis vreme kao sto je kisa u aztecu i sl.

    I ovaj link koji sam dao ima jedna mocna stvar, moras i opcijama za graficku da iskljucis vertical sync. trebalo bi da se igra poboljsa.
    I jos jedna bitna stvar je deleteprefetch.bat. Objasnio je lik u linku da ja ne pisem dalje uglvanom napravio si taj fajl koji brise prefetch (nesto kao temp fajlovi) fajlove. Ovo vise sluzi za dobijanje performansi na compu ali je pomaze samim tim i u CS

  9. Ako si povecala taj speed, npr na 999 (kod mene je 9999 :) Moras logicno sve tri da ukucas i forward i back i side, medjutim side uvek moras kucati kad udjes na csbarem na mom kompu i kod svih je tako koji to koriste. Ako to ne uradis igrac ne moze da ide dijagonalno ako stistnes dva dugmeta, nego ga nadjaca onaj koji ima veci speed.

    Da, na mnogim računarima po igraonicama je tako, mora ručno da se ukucava sidespeed, isti problem. Meni je ok po default-u, ne znam kako :)
    I uvek moraju da imaju iste vrednosti, da ne bi brže išao nego što skreće ;)
    To za vreme je kul npr. A da l' može i Sunce da se ugasi, a? :D

  10. Mora se sajdspid kucat :)

  11. developer 1

    potpuno sam zab na to koliko tutova kuraca palaca sam se nagledao zaboravio sam :DDD hvala :DD

  12. pokusavam da teram server na 500 fps posto obicni serveri su 1000 FPS ali i sa 500 moze lepo da se igra :DDD

    Novo Naselje Public 79.175.69.191:27015

    EDIT: Sredio sam FPS ulazite i stavite nikove kao i na Vuki, jel mozda neko igra sada??

  13. Mante se ljudi, ja igram na 30 fps i super mi je.

  14. 79.175.69.191:27015 ae uđite ovo je matrixov server

  15. au kakav server Serbia Gaming prazan 91.150.91.132:27023 :))

    EDIT: I Kaizen igra na njemu :DDDD :PPPP

  16. ljudi sutra u 13 na 91.150.91.132:27023 igramo cw protiv Las Vegas :DDD

  17. Oće sad ko igrati?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.