CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Što mislite noćas da nađemo neki server da se pokupimo fino ka ljudi... i neku drugu mapu da igramo ne dast, ne ni inferno, a ni astek...?

  2. Ajde nekad oko 10 može?

  3. Meni svejedno, kad god oćete :)

  4. Moraš da nađeš mapu sa relativno malo igrača gde, ili admin menja mapu, ili automaski posle određenog broja rundi. A da baš u to vreme ima zainteresovanih igrača... Mnogo je to kockica da se složi brajko :)

  5. Vi se dogovorite a ja ću se vrnem posle...

  6. SMarko nemoj zivota ti vise da stavljas IP pa zarez, jedva sam skonto dje je problem :) !!

  7. ae i ja sam tu pa nek neko tefteri kolko nas ima...

  8. evo moj server, imam dinamicku IP adresu i nece lagovati napokon je sredjen 79.175.113.91:27015 Novo Naselje Public, drzim server na kompu :PPP i recite koju tablu hocete pa cu staviti ako nemam download cu :DDDD

  9. Oko 10 ćemo... Može?
    Matrix, koji ti je mapsajkl?

  10. ajte ljudi server jebe keve :D

  11. ‚Ja ću uć sad malo, ali čisto da vidim, jer moram da jedem

  12. bi ljepo al cim udje preko 4 coveka ode ping na 600

  13. jbg a ko je SKORO kupio novi komp da mu posaljem ovo za server, sigurno ce bolje raditi :DDDD

  14. 217.26.76.42:28000

  15. pazite se rajkox7 ne zna da igra pa koristi cit =.=''

  16. E, a ja sam čuo da ima veliku kitu, je l' to istina?

  17. nema niko na tom 217.26.76.42:28000

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.