CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. REMAC JE ČIIIIITEEEEEEER, NA NA NA NA NA NA NA! REMAC JE BANOVAN! HUHUHUHUH!

  2. moram biti banovan kad je tuka i kad joj moram psovati. Ajd ulazite

  3. Ne mogu da igram sa ovim netom, izbacuje me odmah. Pola studenjaka šljaka na MTS-u, uveče jedva stranice otvara. Muka studentska :/

  4. ajd mozda kasnije bude moglo

  5. Чудна Шума ДМ
    193.104.68.53:27028

  6. Саки одакле си ти ? Пошто је Чудна Шума, локални сервер из мог краја...

    Ајде хоће ли неко сад??

  7. ај јјош неко бре! нећу са рајком да играм један на један бољи је :)

  8. 91.150.72.232:27040 телекран

  9. Саки одакле си ти ? Пошто је Чудна Шума, локални сервер из мог краја...

    Субаја бато :)

    Немам појма одакле је ЧШ, али екипа (на стандардном серверу) је луда. :)

  10. Nisam nasao CS 1.6 temu, pa da vas ovde pitam...
    Kako se skace cik-cak (brzo) u canteru?
    Stvarno mi nije jasno kako ljudi to rade, ja pokusavao na svakojace nacine, al nece, zato, ko zna, nek kaze...

  11. Oćemo da opalimo malo, a a a?? Nas ima dvoje ođe, čekamo još ljudi. Fejze, javi se!

  12. Nisam nasao CS 1.6 temu, pa da vas ovde pitam...
    Kako se skace cik-cak (brzo) u canteru?
    Stvarno mi nije jasno kako ljudi to rade, ja pokusavao na svakojace nacine, al nece, zato, ko zna, nek kaze...

    Au nindza, tesko da ti mogu to rijecima objasniti, zapetljano ce ispasti da ti ispisem : )

  13. Remac, aj opalimo malo, a a a?

  14. teskos messalina, ja sam kuci a to mi je sranje od kompa, mogu uletiti 2-3 runde dok se ne iznerviram zbog kompa : )

  15. месс нисам видео тек сад.. јбга, а сад мора палим :( једног дана ћемо сиграти масовно као ономад... не брините! :) Само да се скупи раја лоол

  16. ајде кантер бре??"??"?"?"?"?"

  17. Oćemo majku mu! I ja se pitam k'd ćemo.
    Samo ja ne mogu sad, moram da palim uskoro...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.