CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Srbine, kako se zoves na fejzubk da te dodam da ti objasnim ?

  2. pih u pesu bi vas obojicu odvojio ovo nisam igrao jos od osnovne nisam ni znao kako se deaktivira bomba do pre pola sata

  3. е жњи,има ти поново да заиграш,него како да слику ставим овде

  4. DUSANE KAD OCES PES !?

    Ja sam najbolji u Krusevcu :D

  5. Какву слику? Нешто са кантера, неки скриншот?

  6. kad oćes samo mislim da se preko pirata nemoz igrati online

  7. добар сам и ја у песу,и у фифи,и у кол оф дјутију,ето то су неке које знам игре,а да и стронгхолд,него џанки ај објасни ми овде,немам ја тај фејзбук

  8. Jaooooooooooooooooooooooooooooo pa kako ces onda ?

  9. Dusane, daj link da igramo online ?

  10. ako moze objasni kako da skinem sko treba neki program

  11. ја сам пробао онлине пес,али пише нешто да се плаћа па нисам даље истраживао,него како ви то играте онлине?

  12. Људи, ајде нађите неки празан сервер, па да вам покажем чија мајка црну вуну преде. :)

  13. долазим и ја

  14. 217.26.212.47:27049 Peki i druzina, ULAZITE !

  15. не вреди,имам неке жешће лагове на том серверу,ако има други неки зовите ме

  16. Превелики лагови, ајде на овај сервер:

    217.26.212.61:27026

    Играли смо ту у току дана.

  17. Јебе ме нет вечерас, ништа од играња.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.