Transfer blama

  1. хаххааха који говнари јеботе

    https://www.youtube.com/watch?v=DNilIBt_gbA#t=128

    извалите ону скроз лево на 2:08 хахаха

  2. da ne pominjemo da je napunila 2 puta usce, tu nema sta da se dodaje jbg, aj da si napao seku aleksic brate, ali ceca, ceca se ne dira

    To sto zivimo u zemlji seljaka na brdovitom Balkanu ne znaci da je ona kvalitet i da je to dobro, te da bi trebalo da je postujem. Ja bih nju najradije zapalio sa oba ona mafijaska steneta sto je okotila.

    Јер си међед.
    Апропо тога,
    http://www.tarzanija.com/ti-si-samo-jedna-vise-zitorada/

    Paune nisam snob. Volim ja i narodno da cujem. Volim ja da cujem pjan i Miroslava i Tozovca i Cuneta i Sabana i Lepavu i rahmetli Hokija, Zaima i bogoca Tomu. Ali ne volim turbo folk i ne volim cigancicu Cecu i sve sto ona predstavlja. Ne samo sto je turbe, vec i zbog toga ko je i kakva je. A namece nam se kao jedino sto valja i treba dok pisa i sere po narodu.

  3. Управо, јеси снобчина због свега наведеног.
    Цеца јесте симбол неког срање периода пре две деценије, али није његов узрок.

  4. Sale cenio sam tvoje mišljenje do sada jbg. Posrao si se na sve.
    Nemoj biti nubara pls

  5. romkinja iz zitoradje srbska maika!

  6. Ako te bohor ne postuje, znaci da si na dobrom putu.

  7. Nisam ni rekao da je uzrok. Ali itekako je koristila i koristi nastalu situaciju. Kako da postujem nekoga preko koga politicari i kriminalci peru i proneveravaju lovu, koja je najgora mafijaska kucka, koja je maltretirala devojke po klubovima 90-ih samo zato jer dobro izgledaju, pa je malo ljubomorisala (Pozarevac, diskoteka Madona u leto '97. drugarica iz odeljenja od doticne gazena stiklom po butinama i ramenima i gasene joj pljuge po rukama), koja posalje obezbedjenje da rascisti 5 stolova i prebije klince koji su tu sedeli u jednom kaficu kako bi ona i njena kurvetina od sestre mogle da sednu i srcu viski o gazdinom trosku (svojim ocima gledao, Smederevo, kafic Merlin leto '98.), koja je satro zalila pred nacijom za don Arkanom, a ovamo se jebala sa kim je stigla, koja i danas ima grdne kriminalne talove sa politicarima i bivsim kapoima svog pokojnog muza i jedan je od predvodnika talasa zglupljivanja omladine govnima od nazovi pesama? Kako, hajde objasni mi sad?

    I kapiram Bohore da je trolovanje, ali jebemu mater pun mi je kurac svega...

  8. Boxeru, vreme je da vratiš Arkana na avatar i objasniš neke stvari.

  9. Kakva država, takvo i puno Ušće.

  10. Covek ima nick Armin van Buuren, a obozava Cecu. Idi moli Kajzena da ti promeni u Armin Velickovic Raznatovic, seljacino glupa skorojevicka!

  11. Лол, склонили онај видео са девојкама из ЗР који скреће насиље на њих са циљем да спречи пажњу према женама.

  12. А таман је почело љуто троловање :((((

  13. Jericho
    Covek ima nick Armin van Buuren, a obozava Cecu. Idi moli Kajzena da ti promeni u Armin Velickovic Raznatovic, seljacino glupa skorojevicka!

    smiri se matori, skocice ti pritisak

  14. Raspravljate o Ceci, jebote.

  15. Sale zar ti nisi rekao da ćeš biti bot narednih dana i sve polako i smireno. Mogao si samo da napišeš da si imao prepičku drugaricu iz razreda bez ostalog sranja lolo

  16. Metalac nijemaš pravo glasa. CECA JE SRBSKA MAIKA! MAIKA CIRBESA!

  17. Sisaj ga, Dinisijo, ali nježno, nježno, nježnije, yolololo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.