Prijava

Pseto, koja ti je omiljena?

Pa ta sa mensonom je odvratna ova celava samo nije dobra

mene ne rade celave i sa kratkom kosom nimalo sad pokusavam da se setim i od poznatih riba da l ima neka i nista jbg

Ćelava šije. To što ti smeta kratka kosa je nešto drugo. Ona Armova po tome kako se kreće i priča deluje kao da ne zna da se jebem, jebem li ga. Samo glumi kučku tamo.

Bogami i Vukajliju počela da drma Pink groznica.
Mi intelektualci da pobegnemo od Pinka kad ono tetke na Vukajliji raspravljaju o Rijalitijima.
Eh Vukajlijo, šta dočeka.

Pseto, koja ti je omiljena?

Ne znam nisam pogledao ovo nikad samo isecke neke kad je blamcina sto ste kacili, samim tim nisam ni sve picke video ali mi je jednom prilikom za oko zapala jedna crnkica bas je ono bombastik kaze fantastik pipa me pozadi i misli da sam....bombastik

meni ova celava deluje da je smotana i nepokretna, samo zna da pozira i da se kurci a na delu mislim da je slaba.inace je dobro gradjena

Mene Melisa zapratila na instagramu posisate mi mudo

A celave ribe i sa kratkom kosom su totalno neseksi, cak i hale beri koja je grom

Moze da bude i lepa i zgodna ali kako sam vec napisao kratka kosa=kratak kurac riba se isprima na lika sve do jaja a kitica mu mala pa kako da bude s njim jbg

Hale Beri priznajem samo s kratkom kosom.

Dajte analizu Stevčovog izlaska! Slagalica, bio je kod one Vojtehovski, pre toga u Kvadraturi kruga... Neminovno je da je ovo sledeća destinacija. Uz koju muziku ulazi? Ko ostaje, koga bira, šta ih pita? Glupo je pitati za talenat, pošto svi znamo da će to biti "Reci mi kad si rođena a ja ću ti reći koji je bio dan u nedelji". I naravno, stajling!

Ovo odri hepbern a? Vi bre niste normali ova lici na lasicu

опасна је ова ћелава