Prijava

Pitam se sta je nateralo ovakvu ljudinu od zene da se razvede

Osedela mu kosa, nije više crna.

Mnogo ovde orbitira nekih NS glava, a totalno mi je nemoguće da niko nema nijednu insajdersku informaciju, Pezos naročito.

pa odakle da znam ista o njoj, mladja je fazon 10 godina od mene i iz ko zna kog dela grada je....a nije da nema jos 30 000 takvih dobrih picki pa da bi svi nesto pricali o njoj...daj radj jos slika njenih

a ova leontina sto se ovako sminka ima ubedljivo najjace dupe tamo al nema slika ni na instagramu, samo ove sa sminkom

Pezose, svaki drugi lik je fazon Novi Sad, barem studira tamo. Mora da si se tukao s nekim.

Nisam mislio samo na rejverku nego generalno.

objasnite meni i bosku kakvi civili su u pitanju?

https://www.youtube.com/watch?v=N581C5MXr4M
ево вам је овде леонтина

иначе запазио сам је на пују шотки много пре ове емисије коментарисала нешто

Zao mi zene jer je u nemogucoj situaciji sad, dobra picka -dobar lik -ima dete. Ne moze nikad naci osobu ravnu sebi jer neko ko moze njoj da parira ne bi hteo raspustenicu sa detetom da ozeni, a ovi sto bi se ponizili da to urade ne vredi im jer su verovatno preocajni. Znam da je unpopular opinion ali ko bi ranio tudje dete lebac ti jebem. Jedino neko ko ne daj boze ne moze da ima svoju decu, e jedino na takvog da naleti

objasnite meni i bosku kakvi civili su u pitanju?

objasnite meni i bosku kakvi civili su u pitanju?

Nevukajlijaški hipsteri koji gledaju Later... with Jools Holland.

Meni ova na koju se Armin loži baš deluje kao krava koja se izvali i ne mrda u krevetu. Jebem li ga, ali mi je nevera da ima 22 godine ili koliko, fazon, mlađa od mene tri. lolo

meni se sviđa i ona jedna nosata s blago mutavim pogledom, al ne mogu da tražim

Leontina mož imati tri puta bolje dupe nego što ima, gadna mi je.

Do skoro drugi omiljeni lik sa sajta (posle Rađa) se strašno naljutio na mene jer sam ga pitao, u nadasve benignom maniru, da li je istina da se prijavio za Izvedi me. Totalno nebitna sprdnja bila, ali jebiga...

Meni je od početka #2, posle Katarine naravno, bila ona Bojana što je pokupio onaj svingerkin brat. <<<3333

Nevukajlijaški hipsteri koji gledaju Later... with Jools Holland.

Nevukajlijasi=civili? Jbt

Ako je ova celava leontina slazem se sa remeom al se ne slazem za ovu arminovu sa remeom, jebe se ko zmaj sto posto

Ćelava nije Leontina. Ćelava kida.

Leontina je ona sa Mensonom istetoviranim.