Prijava

obrisao vulin pod glupacom hahaha ovo nisam ocekivao

Mah, samo da nije ladnom vodom!

Kakav bot boktejebo u pičku a šta vam i rade ahahahha

www.dnevno.hr/vijesti/regija/foto-izetbegoviceve-skolske-ocjene-objasnjavaju-ono-sto-danas-poucava-o-hrvatima-i-srbima-1054368/
За разлику од овог глупана Томас Николић има мастер студије. Али нам ни то очито не помаже.

Nista specijalno transfericno ovde ne vidim.

jebem ti majku u picku djordje ivanovicu

Страшно! Ужас!

Treba ga ozbiljno usrati od batina, eto koliki je transfer.

preloša priča stvarno, plus ima četres godina

Jeste dušmani. Izdaleka se vidi jedna istančanost; on kao džentlmen upozorava dame, jer nikada ne bi mogao da naruši tuđu sreću.

mislis transfer smeha ;)

Do pre 21 sat je bilo smešno. Ne budite Bora Čorba/Dnevnjak i povucite se u penziju da jebete kurve i pijete vinjak pre nego što krenete da gostujete na Pinku.

ovaj ckode sa ovoj objavom je legenda.ima spika sve sto treba.
vidi se da je kulturan, lepo zamoli. cim toliko muva znaci da je veliki smeker.pravi smekeri se ne boje da ispuse u muvanju vec nastavljaju.a i nacitan je.toliko voli ribe da je zapostavio ucenje knjizevnosti i to engleske. knjizevnosti jebote leb.na proizvodnog menadzmenta vec knjizevnosti.cita sekspira na engleskom u dahu.na kraju pokazuje i da je autoritet.stavite sliku da vas ne bi skontao i jebao u bulju i onda mi kazete da imate decka.upozorava lepo lik.legendarno mi.gotivim ludjake, ne vredi.

Meni izgleda kao da se sprdao lik