Prijava

Tako naletiš na
Žandarma koji je 00-24 na poslu tj tako se vodi i donji si

Brate, ovaj je žandarm bio. Al ovo bilo pre desetak god, mozda se nesto menjalo od tad.

Prelistao sam sve ove pedofile, majku ti jebem. Pricalo se i ranije o tome al kapirao ono da likovi 19-20 cimaju devojcice 16-17 pa ono jbg nije to tolko strasno al brate ovi matorci od 50+ sto su u fazonu ma nema veze sto imas 13 krsta mi pritisak mi skocio da im se ia najebem majke mile

јесте видели жељка самарџића? сад и изгледа ко педофил

Ja na nekim vestima nagazim bolesnika nekog, prebolesne komentare oszavljao. Udjem mu na profil, slike neke dece sa prebolesnim komentarima. Ono, da ga zadaviš golim rukama odmah.

Skrinšotovao sam to i prijavio ga, ima MUP neki sajt ili posebnu sluzbu baš za to. Poslao im link do profila i skrinšotove.

Brate alal vera ovima, hvataju bolesne debile na skolsku foru.

Apropo toga, imam kolegu sa faksa sada radi za BIA na elektronskom kriminalu, juri hakere, online prevare i te fore. I radi ovaj fazon, predstavlja se kao klinac. Kaze ne mozes da verujes koliko ima pedofila i bolesnika.

I suprotna prica, imali su neku akciju proveravanja koliko su klinci svesni rizika na internetu. Nesa Slina ih naterao da se malo kurci Vucic pred EU kako bogznakako brinu. Sede i igraju online igrice i stupe u kontakt sa klincem i pokusavaju da izvuku sto vise informacija. Cak ni ne kriju da su odrasli. Ofrlje u 95 posto slucajeva izvuku sve sto je dovoljno za neku prevaru. Imena, adrese, radno mesto roditelja, JMBG i sl. I onda kontaktiraju roditelje i objasne im koliki su retardi. Kaze jednom je na voice cetu od nekog klinca njegov kolega izvukao sve zivo moguce, cak i slike klinca i brojeve kartica roditelja i na kraju i broj mobilnog njegovog caleta. Pa je toliko prsao da je zvao caleta, predstavio se i krenuo da ga napusava preko telefona najstrasnije. Jedva ga iskulirali.

kapiram da se klinci goli slikaju,pa salju jedni drugima.jebe se njima za podatke.kada sam ja bio klinac,vec je bilo snimanja pusenja i jebanja.sada kapiram da se voste onlajn lajv keva i cale snimaju.

Bata Sale poslao sam ti poruku, pa se javi obavezno.
Hvala!

Žajk slao nage slike klincima sa kantera pa se sad usro.

Ma klinci su svakako debili, tu nema spora, ali ipak treba gledati da ih sacuvas ovakvih idiota. Ladno "klinka" kao dirao me tata kad sam bila mala zato sam u grupi incest sad sam samo s mamom i ovaj kao a jel ti se svidelo a pa jebem ti mamu u usta bukvalno bi se napio vijagre pa.ga silovao u sve rupe koje ima i nema koliko god ja bio gori od njega tako

ај направимо страницу борба против мастер педофила и качимо шомијеве слике

александаркг
Hahah niki sad zvučiš kao vesna trivalić u mi nismo anđeli (ako se ona dere ono nikiiiiii a mislim da je ona)

Zvaćemo te vesna.

ARMING VESNA JEBE SE K'O BESNA ŠA LA LA LA LALALALA

https://i.imgur.com/q3iCWqE.gif

Odgovorite sa: “Ne, stvarno. Zar nisi ikada videla to kada glumcu treba dubler guze? Mislim, hej… neko mora to da radi “.

Хахаха ДОКТОР

Овај Мађар никад није био нормалан, али откад му је Перовић испомерао пршљенове, остале су трајне последице.

do juce pricao kako mu se zena kurva,sada peva kako to zvezda radi...
kapiram da je isao pijan pod prozor da se dere zeni kurvo