Prijava

како си ме иознервирао сад како може бити бољи од кесића јеботе, код кесића сваки час неке добре форе а ово је ботина она најгора напредњачка циљ му је само да унизи опозицију и да вучића представи у добром светлу!

Kesić je najgora botina ona žuta kojoj je cilj da unizi naprednjake i prikaže žute u dobrom svetlu

код кесића сваки час неке добре форе

hahahah ubij se pls

убиј се ти што ти је овај бољи, а чак и да је исти у најбољем случају опет све је ископирао од кесића.

теби је смешно што прави скечеве против опозиције а да је нешто против вучића онда би пљувао

Kod Kesica fore nisu ha ha nego moras malo da se zamislis!

najsmešniji delovi kesićeve emisije su sami snimci ovih debila političara i njihovih gluposti, njegove propratne fore su neretko transferko blama

Ivanović je tata za sve ove nema šta

Sad sam pustio jahah ovaj je bre retardiran

A sta si ocekivao leba ti?

Volim kad truc troluje trola xd

A nisi morao da kažeš, ja sam baš čekao maestrov komentar, vidiš da ga je ubacio skroz

Volim kad truc troluje trola xd

нисам хтео нешто да га зајебавам, само ми било жао

Meni je ovaj bolji od Kesica

па онда

Mamu vam jebem zutu, a Kesic nije propaganda? Ovo je sns propaganda a kesic nije zuta propaganda? Glupanderi

hahahahha ovaj lik jebe

simpaticniji od kesica 10000x

сатима нико не одговара.

ионако сам очекивао да ће скапирати одмах и престати.

а и кесић колико год да није смешан је бољи, реално.

Pa ko jod njemu odgovara? Jedino labavi i atomski mis i tilmo ponekad

Mislim ono cim vidim da se po necemu pljuje ocekujem maestra da pocne da smara sa hvaljenjem i obratno

а некад је било да 5-6 људи одговори шта год да напише.

Ajmo sad na masnu pivcugu

Dovla Vicoman Večern

Kad je lav grigorije izveo onaj skech, kao cuju se pucnji neki a on kaze “izgleda je opet u stanu” hahahahah nasmejao sam se naglas ociju mi