Prijava

kako perfidno i odvratno navode ljude da se obrukaju na onim anketama.kao haha ne znate da je ono pekicev spomenik, a majmunima iz pinka je ovo vrv prvi put da pomenu pekica od kad postoji ta televizija.pinkovci da nekog ismevaju na racun kulture, uzas jebeni..i onom muceniku iz dveri sto su podvalili za onog pisca sto je kao primoran da pise govore vucicu

za pink i sns ima samo jedno resenje, konacno resenje

бар сад знамо ко је креатор стрипформера

Ajde što je u startu jadno kad kopiraš konkurenciju, ali je mega jadno kad se ni ne potrudiš da to bar radiš jednako dobro, ako ne možeš bolje.
S druge strane kolko god mrzeo Mitovića ne mož čovek da mu ne oda priznanje što ga tolko boli kurac za kvalitet.
Mogu da ga zamislim kako ga onako nacpanog od heroina smara neki direktorčić produkcije: "eeee šefe treba da napravimo kontru Kesiću"
"ajde beži bre u kurac, ostavi me, izmešajte Čorbu, Ivanovića i Kesića, daj to Isidorinom malom i nek bude scenograija da šljašti"

бар сад знамо ко је креатор стрипформера

+3447
Toeto

lajk ako ti se sere od snebivanja lazne elite

има ли посла у пољу у ово доба године?

Da imas imalo mozga ne bi to pitao

teške reči su upućene na račun patofni youcanthandlethetrućeve majke

што би било забрањено некоме без мозга да пита нешто? могу можда да претпоставим да нема уопште или нема много, па ме интересује како потрошиш време у том случају. да ли нађеш неки други посао за то време?

Potrosim vreme u teretani, na fudbalu, na doti, na warthunderu na menadzeru na jebanju na reditu na vukajliji itd itd

Na selu uvek ima posla XD

Koliko zaradjujes mesecno u proseku?

Okej, očekivao sam da je posle Kočenja nemoguće više sjebati neku emisiju, ali je ovaj razjebao i kočenje.

Kocenje je bilo transfericno da dobijes epi napad dok gledas ovo je nekako samo prejadno da osetis dozu sazaljenja.

Kocenje je bilo transfericno da dobijes epi napad dok gledas ovo je nekako samo prejadno da osetis dozu sazaljenja.

Baš to.

Ne znam, meni gledanje bilo baš mučno.
Ovaj što donosi sliku mi kanda liči na Ćiću...

бар сад знамо ко је креатор стрипформера

A ne znam stripformer ima neku dozu avangarde koju ovaj degen nema
Mislim treba smisliti skečeve poput ovog
https://pbs.twimg.com/media/Brog9wZCEAAKFZq.jpg:large

Снима се наставак филма Ране, главна улога Милош Биковић како шмрче траву