Transfer blama

  1. Već sam kačio, mali nepoznati albino se popišao po nixi.

    https://youtu.be/WHHWkSbt_xE

  2. Има више он више канала, или их је имао, можда већ неки и знају за то. Типа нешто за дјецу, па око покера и не знам шта још.
    Могуће да је избрисао те канале, не знам.

  3. Hahahaha imao je za decu to je ispromovisao, a za poker je kacio i na primarnom kanalu.

  4. Već sam kačio, mali nepoznati albino se popišao po nixi.

    Nisam prvi put stigao da pogledam, ali sad jesam, kvalitetno pisanje, nisam ni znao za sve ove Niksine ispade

  5. Знам да је имао око 20 канала, на који год уђеш сваки прати Никсу и све те остале канале.
    Био је један видео о томе, али тај видео је уклоњен...

  6. Njegov svaki drugi klip je transfer blama, bukvalno bi trebalo otvoriti novu temu transfer blama Niksa edišn, imala bi više stranica od ove...

    +1389

  7. Ne zelim stvarno vise da trujem sa Niksom ovde, ali sad sam vidio klip, moram da podijelim

    https://www.youtube.com/watch?v=IZ1EDcSxE0Y

    Na 1:04 slusajte kako se pravda sto je presao na steroide

    "Zamislite mene sa 50 godina, i ja u pedesetoj kazem - cekaj bre, prodje mi zivot a ja se nisam spricao"

    AHAHAHHAHAHAH koji jebeni argument, ja ovo ne mogu!

  8. Nepojmljivo mi je da je on ovaj tekst smisljao i kao pravda se pred kamerom nesto, stoji na kalemegdanu jede kurac, prica sam sa sobom, hahahha kakvi argumenti, debileros standardan

  9. "Zamislite mene sa 50 godina, i ja u pedesetoj kazem - cekaj bre, prodje mi zivot a ja se nisam spricao"

    Па ово је исто као да каже е па замислите мене ја у 50ој години кажем чекај бре прође ми живот нисам снимио геј порнић, нисам гурао флашу у дупе, нисам пио пишаћку итд па Никсо брате

  10. Smišljao tekst kurac.

    Dobio kintu ko svi jutuberi da reklamira steroide.

  11. Не може ни да смисли када су му стеродити уништили и последње мождане ћелије, ако их је икада имао.

  12. Па да Бад

  13. Генерално сви ти "познати" јутубери су ми трансферчина, али овај павијан ми је на првом мјесту.

  14. глуперде јутјуберске

  15. Ali što je najgore što sve savršeno boli kurac što se on šprica, da je samo rekao "da, špricam se" i okej, nego se stalno pravda od kako je priznao, i samo sebe ukopava ovakvim izjavama.

    Na ovu rečenicu o 50 godina mi nije bilo dobro

  16. Tebra pa sprdnja je to preočigledna baš

  17. александаркг
    Tebra

    edit: bizetić je.

  18. Ne verujem da je tako studiozno napisana sprdnja, dva A4 lista ispisana da bi se sprdao neko.

    Mozda se vec sprdala na temi, bukvalno sam samo poslednju stranu gledao, al napinjanje za sprdnju preveliko je

  19. Pa prvi joj je to post na temi ali meni je baš očigledno jebemliga.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.