Prijava

Kad budeš učio kosti, dobro upamti mjesta mišićnih pripoja, jer ćeš kasnije lakše učiti mišiće i zglobove.

Kakva je hrana u menzi? El imaju faširane?

Nisam jos izvadio karticu za menzu.

Јел имају нешто друго осим пластиканера неку кобају сир ово оно а

pošto kažeš da još nisi izvadio karticu za menzu, posvećujem ovaj post upravo toj temi jer vidim da imaš fobiju od menze kao i svaki studentić ikad, ah nisi sam dr vuče, evo pokušaću da te uputim... znači prvo moraš da izabereš menzu, najbolje onu koja ti je najbliža i idi prvo što ranije jer ima manje ljudi, ne moraš baš da čekaš ispred da se otvori, ali ne čekaj ni špic jer ti je cilj da što manje ljudi vidi tvoje blamiranje. uplatiš obroke na šalteru kod tete jer ne umeš da koristiš onaj automat (čekaj noć u nekom domu, prijavi se na prenoćište kod nekog, pa isprobavaj dok ne skontaš).. nemoj da uplaćuješ doručke jer nećeš ići samo ćeš baciti pare, možeš posle 20. kad se uplaćuju pojedinačni obroci da uzmeš jedan da probaš. obavezno uzmi salaticu uz ručak iako ne voliš turšiju, tu su vlakna i vitamini. ako ti se dopadne neka devojčica u menzi a dobijete neki usrani dezert tipa narandžu, ti joj priđi dok jede i pitaj je da li mogu da ti poklonim ovu voćku.. vežbaj pred ogledalom prvi odlazak u menzu, znači uđeš staneš u red gde svi čekaju, uzmeš tacnu, vučeš je onim šipkama do dela sa supicom (pazi vruća je), posle uzimaš glavno jelo, brzo uzmi nemoj da biraš kao svejedno ti je što ti je ovaj ispred uzeo poslednje krompiriće a tebi ostao samo mix kukuruz grašak, posle uzmi salaticu to već znaš i na kraju dezert. ako je vikend tražiš suvu večeru jer te neće ponuditi (malo hleba mleka sardina ili narezak). drži dobro s obe ruke teška je tacna sa svim tim kurcima. gledaj da sedneš što dalje od svih a ako je baš gužva sedi pored nekog i tresi ceo sto jer drhtiš. posle vratiš tacnu i uzmeš žeton sa mokrim komadićima hrane i tu obavezno pravi što zgroženije face ne bi li ti se neko obratio kao razumem te brt i meni je ovo baš fuj, e je l ideš na sbu žurku? :D .. to bi bilo to ako se setim još nečeg pisaću

uzmi neki instrument i sviraj u knezu, imaces para.

Meni je menza bila prijatno iskustvo...ah, da nisam studirao u Srbiji poyyy

Šalu na stranu, jednom me neko vodio u menzu u Stud.Gradu...jeo neku šniclu, krompir, salaticu, sokić next, stvarno ukusno bilo, e sad da l zbog vegete il sam ubo dan kad krštena žena kuva - ne znam.

Lično najgori obrok u nekoj menzi sam jeo u Manhajmu (bio u poseti nekom), lepo spolja ko u snu, jeziv ukus na javi, znači fujčina od 7 €

Bas odvratna rec menza, asocira na znoj, memlu i metalne solje

ili menzis, kud ćeš gore

u menzi zavoleo slatki i kiseli kupus, papriku, kisele krastavce, al brate ubedljivo je najgore kad im ostane neki kiseli kupus pa ga ujutru roknu u pitu onu, taman pomisliš pita s krompirom onako masna sva vruća, ono kupus prekiseo unutra, em gorak em kiseo, e to ti presedne celo jutro pa moraš u žekija na spens da se povratiš u život

Šta ima novo? Kako ide Fiziologija?:)

svi koji su se hranili u menzi je hvalili.ok klopa za male pare i ima izbora.ponkad im daju za desert snikers pa svi bili u jebote leb gozbe.
secam da je svako prolece smrdelo na kiseli kupus kada su bacali viskove.a izgleda da ih je bas bilo.

Jebem te hladni krompiru kako moze Zeki da te vrati u zivot? Mislim da u svaki burek koji ispeku tresnu po 12 kila masti. Najodvratnija pekara u NS sig rame uz rame joj je ona AKA pekara prekoputa Kolibe.

zeki je krsina u svakom mogucem smislu.posebno onaj kod futoske.

Nemamo fiziologiju jos, pozdrav.

Jel unosiš dovoljno magnezijuma džaba sve ako ne unosiš dovoljno magnezijuma al nemoj ni da preteraš sa magnezijumom ne valja preterati za unosom magnezijuma dobićeš hipemagnezemiju onda

Kad cete da seckate one mrtvace na patologiji

napravi sendvič i ponesi za užinu, jeftinije je nego da kupuješ u pekari