Prijava

Aj ponudi meni

Brt to vec nije ponuda vec potraznja.

vuzi ima moju podrsku i to je jedino vazno.

PerSu marketi. Bas me obuzme nevidjen transfer blama kad procitam to ime

https://vukajlija.com/forum/teme/73683-lidl

Svi postovi u temi gde gastarbajteri mere ko je manja sirotinja

пронашао се ето
зашто су моји коментари стављени овде шаеово

ahahah stvarno je pajser ovaj lik....jbt koje ponasanje ima u ringu ko da je desetostruki hevivejt prvak, pushe nesto, baca se po ringu itd....kao negoduje kad mu padnu protivnici....pa druze reci onda mami da ti ne dovodi kladionicare i vukajlijase da se boris snjima, jbt ovaj jos i nije najgori, ima mec u derventi protiv nekog hrvata, lik bukvalno ne zna u gardu da stoji, udara neke izmisljene kroseje, nije imo ni treninga jednog smem da se kladim....a nije veljko tolko ni los, ne izgleda lose kad tuce ove kante, ima lep taj prednji direkt, drzi ruke u gardu....samo sto ono efekat sa ovima u ringu je kao da udara dzak na treningu, tako i ja lepo izgledam...neki iole ozbiljniji amater bi mu se usrao u zivot

kad je nokautirao onog italijana pa kao stao iznad njega i mrsti se hahaha ajde bezi jadnice jebote sto utriopovo da je roj dzons junior

a verujem da ne zna da su mu placeni mecevi i da mu se biraju tako neki pekari, taksisti, radnici u trafikama i misli da mnogo rapidno napreduje u svemu ovome, bas mi tako neka njuska deluje ko je ubedjen da je stvarno klasa i da bije profi boksere

Pez ni Zvezda nije loša kad igra sa Spartakom e onda dodje Napoli i to izgleda tužno kad se muče u grčevvima
Tako i on jbg da stane sa nekim što ti kažeš iole krštenim amaterom pa ja ne znam gard bi zaboravio da drži

https://www.instagram.com/p/BpKoP3bnegc/?taken-by=veljkoraznatovic

pa lep te jebo koje je ovo lozenje hahahah za titulu evropskog prvaka u nekom tetrapak ringu....gle ga sto se mrsti, a ovaj lik smislja u glavi dal da kupi nike huarache ili asics neke dobre jebe mu se za boks

veljko je jedini bokser koji ne nije primio nijedan udarac u ringu nego nije upucen nijedan udarac ka njemu

valentinadojranZiveoo Zeljko srbine svaka cast i samo pobede da redzas od srca ti zelim!!!

Arkan da je živ crveneo bi zbog ovog debila i čeličio bi ga pod cenu da podlegne povredama

црвени на кипру

nece da se isprsi da plati i publiku