Prijava

Hahah otkad sam pogledao onaj jedan meč gde se Veljko peglao sa nekim likom kojeg su dovukli iz portirnice nekog stovarišta, siguran sam da sam ih pogledao sve.. A zanima me jel to privatni Veljkov šou ili boksuje u nekom regularnom takmičenju i kategoriji.. mislim da Veljko ne bi ostao na nogama duže od tri sekunde na nogama i sa nekim likom fazon 2000to godište ali trenira od prvog srednje.. i koji su honorari za ovakve poslove da se Cecin sin iživljava nad tobom pred kamerama, koliko košta obraz tim jadnicima hahah..

Veljko je preiritantna pojava, sin kriminalca i kurvetine, glup ko kurac, nesposoban za sve, a stalno oće da se kurči i glumi neko mudo. Išao širom Srbije i kurčio se svima, pa kad obrišu pod s njim zvao obezbeđenje da ga brani, sad evo prešao u ring gde mu opet namještaju ove anemične spodobe koje mu padaju same, da bi on izgledao kao zajeban. Baš bi volio da se snimi negde da se pokači sa nekim ko mu neće progledati kroz prste, bilo u ringu ili na ulici, taj snimak bih gledao sa uživanjem, kad god se iznerviram taman da me smiri i opusti...

koliko košta obraz tim jadnicima hahah

Vjerovatno su familija od onog koji je Vučiću padao u nesvijest pred izbore, to je taj mentalni sklop

Jel imas neke detalje o tome kad je dobijao batine voleo bi da citam o tome

Nemam puno, znam samo da je u Inđiji, u NS i tuda bio izašao nekoliko puta i kurčio se, pa kad je dobio preko pičke onda dovodio po 20 likova iz obezbeđenja da tuku tog jednog koji nije htio da pada ko ovi u ringu. Pretpostavljam da se taj šablon ponavljao u još mnogo gradova. Neke sočnije detalje nemam jbg, mogu eventualno da se raspitam bolje kod ljudi koji su bili prisutni

Tad mozda nije trenirao box

Udružio se sa Šijanovim sinom pa se kurče samo puca

Tad mozda nije trenirao box

I nije, ima par godina od kako sam to čuo a on je bokser valjda nešto od skoro. Mada sad mu ni Kasijus Klej, Majk Tajson i Roki Marsijano zajedno ne bi mogli ništa koliko je opasan postao

bilo je izgleda-sa kim god se zakaci dobije batine.zato je i poceo da trenira box

Voleo bih da dođu u zadrugu sa Kristijanom pa da Kiki vodi igru a da mu njih dvojica budu produžene ruke.. onda namesti nekog koga ne gotivi da napadne Veljka i uleti da ga brani "eeee gde si pošao na komandantovog sina majmunčino.. " Posle poređa momke i podeli im zadatke ponovo

Hahahahaha pez i macak dominiraju sa ovim osvrtima na dešavanja iz rubrike VRtigar hahahah

https://youtu.be/JI25UUgTRZ4

Ahh pauzirao sam vise puta zbog blama prejakog

Jao moj drug se lozi na ovu, meni je iritantna....jel bacao neke suler zanimljive fore onako nonsalantno....kao improvizuje kao veliki majstori

Ma pokusao je nesto kao da je podprca da napravi flert od toga ali je decko operisan od harizme i sarma pa je napravio teski transfer blama

Svidja mi se kako je gomilu njegovih forica i pokusaja humora voditeljka glatko izignorisala, nije se trudila da se nasmije na silu kao sto neki voditelji znaju, sto je odgovarajuci tretman za ovakvo govedo

Ovaj crnogorac, ova nakurcena hana adrovic i virtual reality tiger sto dobija boks meceve kao obilic utakmice 97. su top 3 najneprijatnije pojave koje sam video u poslednjih ihahaj

niste valjda ocekivali da nece biti najbolji.
ako ga neko i dobije.sutra ce taj sto ga je dobio reci da je bio dopingovan konjskim steroidima.i da je bila napravda sto ga je dobio.
primio pare da popusi i na trenutak zaboravio i uzvratio jednom i ubio ovog.
nije to ni lose.oces da budes najbolji u boks,naprave ti tvoju verziju boksa gde marises sve redom.dobro da nije hteo fudbal da igra.trebalo bi placati gomilu izmisljenih igraca iz izmisljenih klubova.kao pes kada nemaju licence. liroja i miruic igraju u vest london vilidzu protiv zvezde ili partizana finale ls.ne znam koga sada voli junosa.

Meni je izgledalo da se Hana bas solidno izlozila na Baku Praseta kad je bio. Mada je i logicno donekle, nakurcena usedelica koja snima lezbo spotove sa Sajsi pada na forice klinca koji je u ozbiljnoj lovi, koristi preseljacke fore i ego mu probija plafon.

Sta je Baka Prase koji kurac, zvuci predebilno?

dobro da nije hteo fudbal da igra.trebalo bi placati gomilu izmisljenih igraca iz izmisljenih klubova.

Hahahah realno

Ne razumem zasto se ovaj prase sisa na nulu, izgleda ko tifusar tako