Transfer blama

  1. Хахаха али он воли небо када је прошарају дугине боје!

  2. Хахаха али он воли небо када је прошарају дугине боје!

    pa da, aktivizam, LGBT, integritet i sve to zajedno. treba uć' u EU.

  3. Pred spavanje da ga odslušamo još koji put, uz Kolibrije, pun ugođaj.

  4. али "када ЈЕ прошарају" :)

  5. Ali kada ova ministarka ili sta je vec ispusti krik odusevljenja i kaze bravo, svaka cast - neprocenjvo lololo

  6. meni se više gadi ta njuška. mada ima i straha, ono baš.

  7. Мутант Раше Попова и Растка Поцесте.
    (Опрости ми, Рашо)

  8. Тек сам сада сконто да носи д џемпер преко розе кошуље. Мени су такви ликови одувијек били мистичну ако изузмем лика што бије онога спортисту на НБГу.

  9. Мутант Раше Попова

    Баш сам покушавао да се сетим на кога ме тај глас подсећа.

  10. mene ovaj lik plaši

    Baš ima sitne oči k'o pacov i nekako su staklaste, garant se drogira a takvih se i treba plašiti. :D

  11. Inače ovaj Stefan je onaj lik iz onih parodija ''Sad ću da te karrram'' i ''stevane jesil to stvarno ti''...moj burazer ga poznaje kaže da je uvek bio muljara, prodavao je falš parfeme i kaiševe, kaže mi da je dobre pare uzimao na to par godina

  12. hahahah!
    stevane, jesi l' to stvarno ti?

  13. ''stevane jesil to stvarno ti''

    Хаха, а стварно подсећа

    да ја сам Стеван.

  14. moj burazer ga poznaje kaže da je uvek bio muljara, prodavao je falš parfeme i kaiševe, kaže mi da je dobre pare uzimao na to par godina

    Tom dečku je ćale bio direktor hotela u Vrnj. Banji i istaknuta stranačka ličnost u vreme SPS-a i JUL-a, kada je postao politički nepodoban zaglavio je tvorza zbog pronevera koje je verovatno i izvršio, a keva mu je poznata doktorka, i zar stvarno misliš bi on stvarno prodavao falš parfeme? Ja njega ne poznajem baš najbolje, ali kevu i ćala mu znam jako dobro, i bio sam par puta njih kući, veruj mi, taj za švercom nije imao potrebe...

  15. zaglavio je tvorza zbog pronevera koje je verovatno i izvršio

    eto. i opet ona poslovica o iveru i kladi.
    ljubi ga tajo!

    nego, džoni... je l' on stevan? onaj stevan? a?

  16. Jebi ga znaš kako to uglavnom ide, ko ima taj hoće još više. Nemam razlog da pljujem po liku al eto, znam neke priče da je poznat po tome da ima pirane u džepovima.

  17. E to stvarno ne znam, mada sad kad čujem glasove, prilično zvuče identično :)

  18. deder se ti o tome raspitaj, to me baš mnogo sad zanima. ajde oćeš? :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.