Transfer blama

  1. aj neko nek napiše pobjednike

  2. Ovo definitivno nije bilo. Ponosan sam sto sam u prvih 10 ljudi koji su videli ovaj dragulj.
    Komentarisite ga tamo. Potrebno je jos njegovih klipova ovome sivome svetu.

    http://www.youtube.com/watch?v=qV3ahBPBvlE

  3. Dal' mu je dala Veselinka posle ovoga..?

  4. Није за ову тему.

  5. Ахахахах па он има гомилу оваквих клипова! И то док вози кола у Америке хахахах!

  6. prosao bi neku audiciju definitivno.
    idol

  7. Evo, solidarisao sam se i ostavio komentar na YT...

  8. Људи како сте кренули, овај ће нам од сутра постерисати овде. :)

  9. Ахахахах па он има гомилу оваквих клипова! И то док вози кола у Америке хахахах!

    Da jbt...tek sad izvalio... Kakav gospodin jedan veliki. U pravu je ovaj gore, nije za ovu temu. Transfer blama je letnji povetarac u poredjenju sa onime sto covek oseti dok posmatra ovog giganta.

  10. a tip je neki drot tamo, tako nesto?

    patrolise nocu, ima neku limenu znacku...

  11. Upravo sam gledao...smrz'o sam se...

  12. jebote, ubija vreme, sta ce, vuce ga rodna gruda a ko zna koliko sati dnevno ne izlazi iz auta...

    meni je okej....

  13. Шта дирате човека, прави је шмекер! Ова Веселинка му је сигурно дала!

  14. I ja teo tako ovde po Luxemburgu, al ovi ovde oće za takve stvari da hospitalizuju, na silu....

  15. patrolira tamo u nekoj vukojebini...100 kilometra puta u bestragiji obilazi bez veze, sam...

    sta je cudno?

    meni je skroz gotiva...

    kolko puta sebe uvatim da se derem na pesmu...zamisli da imas ceo dan da slusas i pevas...:))

  16. Javio, to je okej...problematican je ovaj deo gde to kaci na YT :)

  17. a pozdravlja svoje kod kuce....

    kako ce drugacije..:)

  18. Званична реклама за растезач споловила. Да, званична
    http://www.youtube.com/watch?v=Xz9Lyrg5jug&feature=related

  19. Jel funkcioniše? Jel šalju za Srbiju?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.