Transfer blama

  1. Нем појма, ваљда ће они нама слати калупе за то, к'о што смо ми њима слали калупе за Заставу

  2. Mi to u selu razvačimo traktorom ili kamionom...ko armaturu.

    E, al' zamisli tu mučenicu koja leži u krevetu i gleda te kako se trudiš da sa svom ovom aparaturom postigneš potreban pritisak i digneš mrtvaka makar malo..?
    Strašno...

  3. Kinezi bolesni.. Sve te mentolske ideje dolaze iz Japana..

  4. Meni deluje ko da ga proizvodi Black&Decker...:-)

  5. http://vukajlija.com/forum/teme/16661-transfer-blama?strana=626#post_1956676

    Ljudi...čovek nam je odgovorio na ono trolovanje komentarima na videu.

  6. HVALA VAM SVIMA NA KOMENTARIMA PLAKAO SAM
    jukovasogaua 3 hours ago

    Добар је. :)

  7. Ja danas uđem u prodavnicu i kažem "Jel imate Ariel?", prodavac me blijedo gleda. Ja ponovim "Ariel, deterdžent" - on i dalje blijedo gleda i konačno kaže "Nema."
    Ja se čudim otkud nema Ariela, znam da ga uvijek ima i pogledam malo po prodavnici i na kraju ga vidim, najnormalnije stoji Ariel na polici nekoj. Kažem ja: "Kako nema, evo ga! " i uzmem Ariel, stavim na kasu, da ga naplati. Kad prodavac reče "Pa to je PRAŠAK, ti si tražio DETERDŽENT!" (inače se radi o nekom novom prodavcu tu, ima možda 18 godina)

    Ne mogu vjerovat da ima ljudi koji ne znaju šta je deterdžent!

  8. Трансферишу сви што су бановани на сопствени захтев. Баш трансферишу.

  9. Па јебем ти живот има ли краја овој тортури, цврљиви гранд и онај ћороскоп.

    http://www.youtube.com/watch?v=lRNJmhIqiJI

  10. Sviđa mi se tekst...ko li ga je pisao? Voleo bih da ga upoznam.

  11. Зашто ли имам болесну потребу да мучим себе гледајућу ово, зашто једноставно не прескочим, јебем ти живот!

  12. Ja evo pevušim u najveće "Fejsbuk, fejsbuk, glavna tema ti siiiiiii...!" :-)

  13. Хахахах, а види га ђембели како врцка. Курд, ево ти цео текст да вежбаш. :)

    Svako jutro mene ceka,
    neki mesiDZ iz daleka,
    gori inbox, traze mene
    moje fejsbuk devojke.
    Al' sta vredi kad ne vredi,
    ti si glavna fejsbuk lejdi,
    svi za tobom gube glavu,
    komentare lajkuju.

    Fejsbuk, fejsbuk, glavna dama ti si,
    fejsbuk, fejsbuk, prava faca ti si,
    fejsbuk, fejsbuk a nicija nisi,
    bicu ti bez stresa ljubavnik sa fejsa.

  14. Dal' bi Toma pristao da stavi ovo za himnu Srbije, kao deo promena koje je planirao da izvede po zemljici nam kad bidne predsednik, a bidnuo je?

  15. AAHAHAHAHAHHAAHHA SUNCE TI JEBEM

  16. Sad sam video ovog divljeg vepra što peva ova govna... JAO SRBIJO JEBEM LI TI I OCA I MAJKU!

  17. Čuo sam priču od ortaka iz odeljenja, isuse hriste, veće poniženje ne postoji
    njegova ortakinja iz osnovne je pozvala u 7. ili 8. razredu celo odeljenje u klub na rođendan, i par likova se ispiša u čašu i daju joj i kažu da je to pivo
    ona se utripuje da je to zaista pivo, napije se ( ili folira) , i pijana padne i rascopa vugla na stepeništu

  18. Čuo sam priču od ortaka iz odeljenja, isuse hriste, veće poniženje ne postoji
    njegova ortakinja iz osnovne je pozvala u 7. ili 8. razredu celo odeljenje u klub na rođendan, i par likova se ispiša u čašu i daju joj i kažu da je to pivo
    ona se utripuje da je to zaista pivo, napije se ( ili folira) , i pijana padne i rascopa vugla na stepeništu

    Прича би и имала смисла да се један лик испишао у чашу. Како који курац може пар ликова да се испиша у чашу? И откад деци дају стаклене чаше? Обично капирају да су деца идиоти и дају пластичне чаше.