Transfer blama

  1. Sad ću pregledam čitavu emisiju, jes da traje 2 sata al su zanimljivi :D

    Načuo sam da je lupetao nešto o Babunu kako je velemajstor tipa Lampard.

  2. Nije ništa pričao o Babunu ali je lik kralj ahahhahh slušajte kako se gubi samo.

  3. Litar vinjaua dnevno, brate, i ti bi se gubio :D

  4. Podneta krivična prijava protiv Anđusa.

  5. а сад вас је сморијо пујо, а ја кад сам говорио пре метар дана о истим тим клинцима и форама, било је шомаро не сери, кидају... ПРАВДА ЗА СТАВ!

  6. шокиран сам

  7. Братеееее!

  8. phaahhahaha odakle je ovo Stefane

  9. Skontao sam da ova stranica pravi ovakve umobolnosti:

    https://www.facebook.com/pages/Obucite-Cicu/117010324976128

    Valjda oni i objavljuju taj časopis...

  10. аххахахахахаха

  11. Sram je bilo. I još predaje pedagogiju na filozofskom fakultetu. I piše 'nedaj'. Gade mi se ovakvi ljudi. Pu. Evo slike

  12. "maloj smo dali ime milica, po carici milici, ZATO ŠTO JE ROĐENA NA CARSKI REZ"

  13. "maloj smo dali ime milica, po carici milici, ZATO ŠTO JE ROĐENA NA CARSKI REZ"

    HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA :D:D:D:D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.