Transfer blama

  1. Kakave sve njuške žive u ovoj zemlji

  2. lola će jebe minu znači, a ova tetka bi pokllonila stan ovima sa farme. zanimljiv neki dan

  3. presrećan sam zbog njih

  4. A Kimi i Panj što se vole, to si zaboravio?

    LJUBAV, LJUUUBAV...

  5. ЊЕМАЧКИ СУЖАЊ И АУСТИРЈСКИ ПОЛУКОЊУШАР ОЋЕ ДА ОПРАВДА ЈЕЗИК СВОЈИХ ФЕУДАЛАЦА!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=dkYOQ5ULb24#at=140

  6. Да, а ми смо веверице..јееееботе.
    http://www.youtube.com/watch?v=pSyH50flvYo

  7. - Za Staniju i Filipa sam glasala dok su bili na farmi ukupno 6.000 puta. Svako izbacivanje, 50-60 glasova. Očarana sam njima i njihovom ljubavlju, koja je svašta preživela. Za njih sam spremna da dam sve i već sam pripremila novac koji sam odvojila jer sam odustala od terapije. Spremno im je putovanje u Italiju, parfemi, naočare, sve - priča za „Alo!“ gospođa Milinka i dodaje da tek planira da svoj novac potroši na starletu i manekena.

    Jebeno umirem :D Ona ovo ozbiljno?

  8. Moj sin jedinac nikako nije ljubomoran i slaže se da dam sve njima. Njih gledam kao rođenu decu i sve što požele, ja ću da im obezbedim.

    Ionako sam prošli mesec na lekare bacila 1.700 evra, a niko mi nije pomogao, ovako, bolje da dam njima i oni će biti srećni

    Ha mislim da je posećivala lekare pogrešne specijalizacije!
    baba, ubij se odmah!!!

  9. meni se izlizao F5 :)

  10. e,a kako je presmesno ovo sto kimi prica...kao nisam nasilno njanja,a ovaj mucenik se trese pored i govori reci za koje je izmalerisan...a na snimku se bas vidi da je sa namerom ,,skidaj to supcino!,,...mada ko ga jebe kad je izgubio od bugarske gamadi

  11. TheMiljan

    zamolio bih nekog od autora koji imaju pristup groblju definicija da iskopaju defku "Fudbal" od autora Fudbaklija i slikaju komentare, to je žešća transferčina.

    pre 22 sata

    Na definicijama sa groblja nema pristupa komentarima, samo se vidi njihov broj.

  12. Na definicijama sa groblja nema pristupa komentarima, samo se vidi njihov broj.

    ok, nema veze