Transfer blama

  1. razbiti malog muslimana čim izađe iz kuće

  2. Ући им у кућу, разбити их све

  3. Jedino ovo, ali to liči na držač za olovke smešten među ikone:

    Можда је то Кинезима икона?

  4. Itekako za transfer. I koji će mu onaj peškir? Uvije Kuran da mu ne izpadaju slova?
    Da mu nisu tutkali i govorili ne bi znao ni da postoji vera kao takva. Tako da to pada u vodu da mu nisu tutnuli da gleda slova. A i mislim da ima ispod 10 godina, tako da i da čita ništa neće razumeti. Isto kao da uzme žute strane da čita.

  5. kažem ja...sačekamo ga posle škole nas 7-8 sa vukajlije i zgazimo malog muslimana

  6. kažem ja...sačekamo ga posle škole nas 7-8 sa vukajlije i zgazimo malog muslimana

    svi obavezno da ture pravoslavne krsteve na đonove pa da ga ugazimo religijski

  7. А шта ће му оловка који курац?

    Dizbije oči pa duči napamet

  8. Шта ћему оловка који курац?
    Побркао сам постове, па да не испадну шизофренични

    svi obavezno da ture pravoslavne krsteve na đonove pa da ga ugazimo religijski

    Немој, не ваља то. Испашће да газиш по крсту.
    Овако нешто:

    http://www.bladehq.com/imgs/self-defense/custom-knuckles/knuckels-peace-keeper-brushed.jpg

  9. А шта ће му оловка који курац?

    mozda da nacrta kurac kad cale ne gleda

  10. Немој, не ваља то. Испашће да газиш по крсту.

    Mora krs dostane urezan da se zna koja vera je religiskija

  11. može i to, bate, sve za majku religiju, onu ispravnu

  12. Из радости ломим кости олололололо

  13. Zapravo ja sam to čitao iz čiste zabave, mnogo mi je draže bilo da čitam nego da đuskam komp kad mi društvo nije u blizini. Inače Edi, u pravu si, pomalo ipak jeste za transfer jer ovako ne verujem da bi neko čitao sa peškirom i te zajebancije, to je njihovo pravilo koliko znam, tako da mu je to nametnuto 99%.

  14. Jesi kurca moga uzeo iz zabave da čitaš. To si video Marčela na Studiju B, pa uzo da glumiš ludilo.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.