Prijava

E to, vidim da Astor ima istu glavu, al su mu uši drugačije, a i dlaka i zadnje noge, a Donu sam prepoznao odma. :D
Inače, mom Odinu je deda bio šampion Evrope valjda, tako da ako hoćeš da ih uparimo za par meseci, a i da hotujemo malo, javi se na pvt. lolololo

Јел их излажеш?

Хе хех

Slepi, brat moj trenira Astora i vodi ga na izložbe.

Nemojte hajvana i insana pod isti krov!

Ја никако да се наканим да тренирам овог мог, а требали би лагано да кренемо да се спремамо за светску...
А Хујо виђао сам по кеју девојке шетају све и свашта, од питова па до азијата... Такође знаш како сам видео доброг мешанца кане корса и риџбека, повукао изгледом на КК а добио црту на леђима од риџбека

Пре неки месец сам имао и Лексове штенце кући
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283752_291417384288449_576332784_n.jpg

Spavallica
Slepi, brat moj trenira Astora i vodi ga na izložbe.

A hotovanje, to ništa, a?

Хујин кер победник изложбе.

Ањњњњњњ

Dje mogu kupim Američkog staforda štene ? mislim u cg ako ko zna,al eto u krajnosti mogu da podjem u srbiju ?

Hujo,

koja je rasa?
Ridžbek?

Da li ga dugo imaš? Pitam jer bih voleo da čujem iskustva, kum hoće da ga uzme, a meni se čini da nije za njega (mali stan - ispod 40kvm, ima dete, plus oboje rade...)

Nemam ga dugo, od juna prošlog.

Ali, potrudiću se da budem od pomoći.
Stan i dete nisu problem - ovaj moj je do skoro živeo u stanu od pedeset kvadrata, u kom je živelo nas petoro. Ovaj pravi manje sranja u stanu od većine pasa koje znam.
Dete isto nije problem - jedna od prvih stvari koje je ovaj naučio je da sa decom treba da bude mnogo nežniji nego sa odraslima.
E sad, to što oboje rade, bi mogao da bude problem - glavna karakterna crta ridžbeka kao rase je tvrdoglavost. Što znači, da ako hoće dobrog psa treba mnogo da se posvete dresuri, što oduzima dosta vremena. Profesionalna dresura uvek postoji kao opcija, ali ne preporučujem. Takođe, ridžbek važi za jednu od najizdržljivijih rasa - stvarno nisam nikad video kako ridžbek izgleda kad se umori - što dalje znači da mu treba što više vremena napolju da se istrčava.

Ako te još nešto zanima, pitaj. Možda je ovaj premlad da pričam iz ličnog iskustva, al' dosta stvari sam pokupio od ljudi koji imaju odrasle pse.

Hvala, otprilike sam tako i mislio.

Штене од мог пса, мали спујдермен. Успут следеће недеље имате Београдску изложбу на сајму...

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/823423_10200639229290221_175784945_o.jpg

Zna neko gde ima da se kupi jež? Tražio sam svuta po Nišu