Prijava

moj macak odsekao brkove na cirkularu za drva

Haahhahaha a jedi govna jbg

Ma jok ona ne podnosi mačke a od kučadi bi samo one plišane kerove držala tipa maltezeri i takve veverice

mog macka smo jedne godine polili katranom pa perjem odozgo pa ga drkali ceo dan tako :D :D pu jebem ti majku u picku kakav si vidi :D :D

Ali mačka godinama imam ćaletu čak fotelju zauzeo ovaj ne sme ni da pisne kao peder haha

Ubedi je da zavoli Dzekrasela
Dzek mali je a veseo solidan kompromis

130 Dzekrasela bih drzao gajbi

E džek rasel jeste sasvim solidan pas

Coa, jesi ga prasio necim, vakcinisao, bilo sta? Bio je i moj u kuci cele zime, jednu noc smo samo spavali zagrljeni (no homo) nego je sad s proleca pokupio krpelja, svako vece mu izvadim par komada, pa mi trip da ga pustam u kucu. Hocu da ga sredim sve full i okupam i naprasim i sta god treba, nego me interesuje koliko para treba za sve to ako neko zna? Platicu svakako samo me interesuje jel 2000, 5000 ili 12000

Dzek Rasel 18.5 PLUS ha ha ha

Vakcina protiv parazita druze je tipa 850 dinara

Pa da ga opremim kompletno u fulu da moze da mi lezi u krevetu ne verujem da moze ispod dva soma pa taman da mi sestra od tetke zavrsi to

E vidi za te tablete za parazite (gliste), skoro sam sa nekom devojkom pričao koja je veterinar, kaže ta tableta mora na tri meseca reko' u jebote šta meni bleji u kući jer sam mu fazon kad je imao par meseci tutnuo tu tabletu i kao mislio to je to otad ništa tako da moram i to da ubacim bar na šest meseci jer može biti zajebano

A za krpelje buve i ta govna koristim neku advantage kapsulu, i to mu se kapne zavrat jedno dve tri kapi i čist je po dva meseca, jedno to pakovanje je dovoljno za sezonu jbg, e sad koliko košta zaboravio sam, ali sam siguran da nije iznad hiljadu dinara, možda 700, ne znam

A vakcinisao mačku nisam nikad

Samo da prodje uskrs odma u ponedeljak mu zavrsavam sve

To za gliste kosta 120 dinara ona najskuplja tableta. Po telesnoj masi ide tako da mu daj cetvrtinu cela je za 10 kg mislim
Skoro sam kupio bas imam malog Staforda a ista je i za macke tableta
Imao bih malog Dzekrasela ali ne povecava kurac ni malo i nek se jebe

kupite cau cau, pas je najveci namcor medju psima, ne voli druge pse, ne voli druge ljude, cist ko macka, setas ga posle kise ker ide okolo bara nece da ugazi, preponosne dzukele