Prijava

Već dugo želim da ispričam nekome svoj problem.
Imao sam hrčka koji se zvao Fića (po Višnjiću, jer je bio slepac neviđen, kad je strejt). Dve godine smo nas dvojca glumili varšavski pakt ženi i detetu. Varili, cirkali, smejali se, grickali daljinski i semenke uz fudbal. Međutim kada sam se razveo žena uzurpira meni hrčka (koji je tehnički bio njen, da ona ga je zvala Zuba, mada meni je više ličio na Bekama nego na Ronalda Prvovenčanog), bolan je to rastanak bio, pogotovo kada sam čuo da je preminuo od apstinenciske krize nedugo pošto se izvukao.
Tuga je bila pregolema pa sam rešio da se častim novim prijateljem, otišao sam u Šabac da kupim morsko prase i obavio to.
Prvo sam ga par dana vežbao nekim osnovnim trikovima, da skoči kad mu naredim, da se odaziva na ime, da razlikuje skank od domaćice i kako da ne sere u posudu sa vodom. Došao je i trenutak da napravimo prvu bleju sa ortacima...
Na poluvremenu tekme ja sam svima predstavio mog novog ljubimca. Pustio ga ja na tepih i on tu bleji, povuko par dimova iz čaše za jogurt i svi ga gledaju:
- Brate, gldaj ovo sad SKOČI! SKOČI! - I on skoči. - I haos na tribinam BURUK JILMAAAAZ.
- Kako ga zoveš?
- Buruk Jilmaz, zar ne vidiš da je rasan, ja nisam u životu video rasnije morsko prase.
- Sine, to je kunić, onaj trip kao zec.
- A jeste kurac, čovek mi prodao morsko prase, nemoj da me zajebavate.
- Moraš Deki malo da se iskuliraš sine, 'naaaš?
- Nije ni bitno od sada je morsko prase. Probaj da skoči.
- SKOČI! SKOČI!
- BUUURUK JIMAAAAZ!!! RECI!
- HAHHAHAHA Pa brate normalno da skače kad je zec.
- Napusti objekat.
Dakle, moj problem je u tome da moji bližnji ne žele da prihvate Buruka jer je drugačiji. Nije on kriv što izgleda kao zec, ja znam da je on u duši morsko prase.

hahahahah sunce ti jebem, DEKI MAĐIJO

svecin keric,ima tek 3 meseca,josh se uchi

Zna li i ko šta je ovo, kog đavla, mačke mi nije bilo u stanu 2 dana, sinoć je pronađem i maloprije skontam ovo na vratu.
http://www.dodaj.rs/f/o/4H/1SBAA1I/28092013110.jpg

Jupiiiii... Će dimam elijena.

Kako ćeš ga zvati?

Verovatno se zakacio na nesto ostro dok se provlacio negde ili neki drugi macor mu to uradio. Cisti to i ako imas neku mast mazi i proci ce.

Samo ću mu tepati, nešto tipa Eli.

Je li greota držat haskija kod nas pošto je on navika na ladnije?

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1393141_254312078050140_1301894518_n.jpg

Ustvari pas ima ventilator, boli ga kurac.