Prijava

Evo jedne igre što sam maznuo sa drugog foruma. Ovako, ja postavim metu (bad guy), a posao svih vas koji postujete ovde je da ubijete tu metu. Ovo je kao neki RPG, samo što nema ni priče ni likova, nego samo radite šta hoćete i možete da radite bukvalno sve, ali sa razlogom. Na primer, možete da iskoristite ceo potez da biste posadili cveće ili tako nešto.

Pravila:
1. Nema pomaganja meti koja treba da se ubije.
2. Ne napadati druge igrače.
3. Kad pogineš, mrtav si i tačka. Nema iznenadnog oživljavanja.
4. Kad kažem nešto, nema izvrtanja reči. (Na primer, ako kažem da te je raketa pogodila, pogodila te je i tačka. Ali ako kažem da raketa ide ka tebi, možeš da je izbegneš.)
5. Nema super Čak noris, Bata Živojinović moći (uber-God)
6. Morate da napadnete metu na svaka tri poteza, a u međuvremenu možete da radite nebitne stvari. Ako radite nebitne stvari duže od tri poteza, smatraće se kao odugovlačenje i uslediće "slap".

Ako prekršite bilo koje od pravila, stvoriću satelit koji će da pada ka vama i ubiti vas na mestu. Isto važi i za spam.

Ako poginete, morate da čekate dok ja ne postujem sledeći put da bi ste pokušali da se oživite.

Počinjem.

Bad guy je stvoren.

HP: 1.000.000/1.000.000

Na tvom monitoru piše GAME OVER, a na mom YOU WIN :D

Na tvom monitoru piše GAME OVER, a na mom YOU WIN :D

Kršenje pravila broj 5. Dub dobija dojavu o vremenskoj prognozi. Satelit pada i pogađa.
Dub:
HP: 0/100
Status: mrtav

ne kapiram bas o cemu se radi u ovoj igri

@Sos: Treba da ubiješ metu. Tvoj jedan post je jedan tvoj potez. Svaki potez koristiš da obaviš jednu radnju. npr. baciš kamen na metu. Pa ja kažem kako je tvoj napad završio, npr. "meta je pogođena, gubi 10 HP.

EDIT: Evo kako treba da izgleda: http://forums.blitwise.com/forums/showthread.php?t=5228

cek, ti si poslao 3 posta i jos nisi gadjao metu....a ko je meta? kako da prepoznam metu?

Pogledaj ovaj link i biće ti sve jasno. To je primer kako treba da izgleda. Metu sam ja već stvorio. Ja pričam priču, a vi ste likovi koji učestvuju u toj priči.

Ajd da probamo..

Gađa tog bad šabana plinskom bocom.

Plinska boca leti ka glavi mete i pogađa ga, odbija se od njega i pada pored. Meta zbunjeno gleda unaokolo i gleda ko ga je gađao plinskom bocom. -10HP

Status mete:
-Zbunjen
-HP: 999.990/1.000.000

1:13 sta ba rade ba ljudi ba objasnijte mi ba   
2:19 a sto se udara?
3:30 jao glupe igre...joj glupa igra
http://www.youtube.com/watch?v=hKGW6_uhE0k

Svima onima koja je ovo "glupa igra": Ako vam je glupa, nemojte ni da komentarišete. Nije me briga za vaše mišljenje o igri. Ako hoćete, igrajte, ako nećete, ne morate.