Prijava

Ja sam se jedan dan probudio mrtav
a ubio bi se da imam mozak sva sreca pa ga nemam

Чудно је то што се убијају људи за које то никад не би рекао. Имала сам једног друга који је пуцао себи у главу, тотално неочекивано, на рођендан. Додуше био је на путу да постане алкос, и и тад је био пијан и јесте му живот био помало срањце, али има и горих. Небитно сад за то, од њега се најмање очекивало. И онда људи око њега криве себе што нису попричали с њим, ал нема ту леба. Обично они који кењају да ће да се рокну, од тога нема ништа.

Samo jedna mala napomena:
SAMOUBIJANJE JE ŠTETNO ZA ZDRAVLJE.

Sad ću da dodam i u prvi post.

Самоубијање вас наводи да преварите своју прву љубав Десанку и дигнете руку на себе на другачији начин. Самоубијање плаши малу децу. Ако се самоубијаш пречесто, остаће ти тако.

Muluce, to što je bio na putu da postane alkos nema nikakve veze sa time što je pucao sebi u glavu. Lik je verovatno bio prsotina. Alkohol nema veze sa tim.

Moraš biti rodjen za samoubicu. To je dar, talenat, blagoslov...

Ја се једном рокнуо крампом у вугла. Практичније је од мотике.

Хтела сам рећи да је често пио и да је и тад био пијан, да му је била бистра свест, можда то и не би урадио :)

Da, vidiš gambyja i mene. Mi smo odavno alkosi, a na pamet nam ne pada da se roknemo :)))

Samoubijanje žiletima šteti vašim krvnim sudovima. Samoubijanje izaziva zavisnost. Potražite stručnu pomoć u potrazi dobrog žileta za odvikavanje.

Da, vidiš gambyja i mene. Mi smo odavno alkosi, a na pamet nam ne pada da se roknemo :)))

Nisam ja alkos, ja samo volim popit' :)

Mrmune a šta kad bi poskupela pivčuga? To bi bio dobar razlog.

Eh... Ako pivčuga poskupi, tu je Brion :))))

Može i ono vino u balonu od 5l za sto kinti. :)

Самоубијање алкохолом је дозвољено само за децу преко 18 година.

Deca roditelja koji se samoubijaju imaju veče šanse da i sami postanu samoubice.

Ja sam više za tradicionalne veštine iznuđivanja, grebanja i cirkanja na crtu.

Deca roditelja koji se samoubijaju imaju veče šanse da postanu siročići.

ovako bre gamby

ZABRANITI SAMOUBIJANJE

to Dušane ko hoće da se samoubije odma' na električnu stolicu, pa da vidimo koliko će ih onda biti!!!! Smrtna kazna!!!!

ZABRANITI SAMOUBIJANJE

Ua! To je kršenje prava samoubica! Diskriminacija!
ORGANIZUJMO PRAJD!