Vicevi-stari (c/p sa interneta, stariji i sl.)

  1. Cisto da se razumemo, volim ja glupe viceve. Samo sam zamolio da ne budu iz kursadzija ili kurira (debilni). To je sve.

  2. Oženio se frajer!
    Navikao na izlaske, cugu i provod. Jednog dana došli stari prijatelji i zovu ga na prozor.
    "Gde si bolan, šta si se zabio u tu rupu, hajmo malo izaći!?"
    "Čekaj da javim ženi" i vrati se u kuću.
    Eto ga nakon kratkog vremena i ljutitim glasom odgovara sa prozora: "Ma ko joj jebe mater, idite vi!".

  3. Znoji se Mujo na Fati, a Fata mu viče:
    - Bodi, Mujo, bodi!
    - Ma, bodem, ba, bodem...
    - Ma, bodi, mujo, bodi!
    - Pa bodem, jadna ne bila, ali nešto ne ide...
    - Ma, bodi mi skini, budalo!

  4. Дошо деда у шталу и види мртву краву, и почне деда да плаче, нема мелка-нема пара, како ће живети, тралала, и појави се добра вила, и каже вила оживећу ти краву ако је будеш јебао 2 сата, и крене деда и умре после пола сата, улази његов син и види мртав деда, мртва крава, и појави се опет добра вила, и каже ако будеш могао да ме јебеш 3 сата, оживећу ти и краву и деду, и крене он и умре после 2 сата, улази у шталу унук, и види унук мртвог деду, мртву краву, мртвог тату, и појави се добра вила, и каже она ако ме будеш јебао 2 сата оживећу ти и тату, и деду, и краву, и сад узме крене унук њу да јебе, јебе он њу сат времена, два сата, три сата, и умре вила, и каже унук: "Е курво крава није издржала ти ћеш издражати" лолололо

  5. На тренингу Енглеске репрезентације додају се Лампард, Бекам и Руни. Каже Лампард:
    -Ово је досадно, ајмо викторију мало.
    Бекам:
    -Ајмо мало маму твоју!

  6. Дошо деда у шталу и види мртву краву, и почне деда да плаче, нема мелка-нема пара, како ће живети, тралала, и појави се добра вила, и каже вила оживећу ти краву ако је будеш јебао 2 сата, и крене деда и умре после пола сата, улази његов син и види мртав деда, мртва крава, и појави се опет добра вила, и каже ако будеш могао да ме јебеш 3 сата, оживећу ти и краву и деду, и крене он и умре после 2 сата, улази у шталу унук, и види унук мртвог деду, мртву краву, мртвог тату, и појави се добра вила, и каже она ако ме будеш јебао 2 сата оживећу ти и тату, и деду, и краву, и сад узме крене унук њу да јебе, јебе он њу сат времена, два сата, три сата, и умре вила, и каже унук: "Е курво крава није издржала ти ћеш издражати" лолололо

    Hhahahahahahahahha odličaan

  7. Poslije mjesec dana kome, budi se Mujo i vidi Fatu svu uplakanu kako sjedi pored kreveta.

    - Fato, dodi bliže da ti nešto kažem.

    Fata, sva sretna:

    - Šta je, Mujo dragi?

    - Sjecaš li se kad sam ono izgubio pos'o i svi mi se smijali, a jedina si ti bila uz mene?

    - Sjecam se

    - A sjecaš li se kad sam krenuo u privatni biznis i propao, ti si opet bila uz mene?

    - Sjecam se.

    - A sjecaš li se kad sam im'o sudar i ti 10 dana nisi išla kuci iz bolnice, nego si sve bila uz mene?

    - Sjecam se.

    - A sjecaš li se kad su me ono ranili, i tada si bila uz mene?

    - Sjecam se.

    - I sad si opet, posle ove nesrece, bila uz mene?

    - Naravno.

    - I znaš Fato šta sam ja skont'o?

    - Šta ljubavi?

    - Fato, ti si meni baksuz!

  8. Дучели

    На тренингу Енглеске репрезентације додају се Лампард, Бекам и Руни. Каже Лампард:
    -Ово је досадно, ајмо викторију мало.
    Бекам:
    -Ајмо мало маму твоју!

    pre 9 sati

    Хаххаахах! Добар

  9. Ide Crvenkapa šumom i zgazi u govno pa poče da pizdi:
    - Aupičkumaternu vuče, zar si morao da se pokenjaš na sred puta, sjebala sam sad svoje najnovije crvene LV cipelice od 650 €.... mislim stvarno čoveče nije u redu, ubiće me babo.
    - Crvenkapo naduvaj mi jaja, ja serem gde hoću i kad hoću. Btw poj'o sam ti babuskaru. - kratko i jasno rece vuk.

  10. Ide Crvenkapa šumom i zgazi u govno pa poče da pizdi:
    - Aupičkumaternu vuče, zar si morao da se pokenjaš na sred puta, sjebala sam sad svoje najnovije crvene LV cipelice od 650 €.... mislim stvarno čoveče nije u redu, ubiće me babo.
    - Crvenkapo naduvaj mi jaja, ja serem gde hoću i kad hoću. Btw poj'o sam ti babuskaru. - kratko i jasno rece vuk.
    ХАХАХАХХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХА. Није смешно.

  11. Улазе црнац,циган и јевреј у бар...
    Шта каже конобар?

    Ајде мрш напоље!

  12. Скупиле се кокшке да праве журку и једна пита:
    - По кол'ко ћемо пара?
    а друга одговара:
    - Ко ко'ко да!

    хњо хњо хњо

  13. Kako je počela da pada cena akcija Facebook-a?

    Ljudi počeli da prodaju, kad su saznali da su se za upis u inicijalnoj ponudi prijavili i njihovi matorci...

  14. Жена тражи мужа. Јави се Хитлеру.
    - Да ли знате гдје је мој муж?
    - Чекајте да провјерим. Аха...друга полица лијево. Кутија са сапуном.

    Шта ради црнац у пољу?
    Све.

    Иду свије гузице улицом, један прдне а друга каже:
    Узе ми ријеч из уста

    У чему је разлика узмеђу Мује и филма?
    Филм се развија.

    - Dođe Mujo kod doktora: - Doktore, žena mi ima temperaturu. - A je li visoka? - Ma nije mnogo, metar i šezdeset pet.

  15. Само овај ми тренутно пада на памет...

    Били Француз, Немац и Србин, класика, причали о томе ко на бољи начин доводи женску до лудила.
    Француз - Ж је доватим неежноо, затим пошнем да је љубим по рукама, милујем груди, лижжем јој увце, а она се топи од милине, свршава и вришто од екстазе

    Дојче - Их почнем да јој сишем стопала, па се лагано пењем до бутина језиком, мазим јој гузу за то време, а онда јој рокнем језичину у пичкензи и почнем да сискам клићу. А она комирана од милине.

    Србин - Ја то по стандарду, думбе-думпе, трш-трш и крај.

    - па како је то онда доводиш до задовољства и лудила јеботе,а?
    - Обришем курац у завесу.

    хахаха!стар виц бога оца, не знам дал је био на овој теми.

  16. Дучели
    Што не волим вицеве о Земуну и земунцима.

    Dođe zemunac u crkvu Svete Trojice i pita popa:
    Oče, brate, gde su ti ostala dvojica

  17. Зашто се Исус није родио у Босни?
    Нису могли наћи три мудраца.

  18. Питали цигана : Кес' лизао кад чисту пичку?
    - Цига одговара : Шта ту има да се лиже?

  19. Dosla časna kod ginekologa i žali se:
    - Doktore, mislim da sam teško bolesna, iz pičke mi ispadaju neke svete sličice!
    Ginekolog joj reče da se skine i pregleda je:
    - Draga sestro, vi ste zdravi, nisu ovo svete sličice, već nalepnice ''Bonita Banana"!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.