КК Црвена звезда

  1. Ne znam zasto ih stavljamo u isti kos. U krajnjem slucaju, Kalinic je klinac jos uvek, nije video dalje od Beograd, a dva gospodina, Macvan i Pavlovic, igraci koji se vec mogu diciti solidnom karijerom (ovo vec se naravno odnosi na Macvana), ne mogu da imaju opravdanje za svoje ponasanje. To sto su oni dosli ovde da igraju za kikiriki kako se predstavlja, im ne daje za pravo da frustracije proizvedene usled nemoci na terenu, pokazuju na nacin na koji pokazuju.

    Pritom, Kalinicev najveci greh je sto nije odmah rekao da je dobro. :D Mislim stvarno.

  2. хахахах превише је злостављан од стране вршњака овај треш романтичар што пише статусе, размишљао сам да га нађемо и бијемо али много би му било

  3. Ja i dalje placem za ovog lika gore sto si postavio...

  4. Jebes ti meni mater ako je troje ljudi zbog ovih majica procitalo grobnicu

    A ovaj tres romantizam bi zapratio da se smejem ko covek al ne smem sprdace me ljudi ako vide

  5. Jebes ti meni mater ako je troje ljudi zbog ovih majica procitalo grobnicu

    Daj Boze da su saznali ko je Danilo Kis...

  6. KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJEE
    KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJEE
    KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJEE
    KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJEE
    KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJEE

  7. jebem ti majku milosnu

  8. Blazic resava seriju.

  9. Blazic jedino moze da sjebe seriju teraj govno cim osvojimo ovo

  10. одавно говорим да су требали да га отерају око нове године

  11. Necu da igra Milosav u repki sa ovakvom odbranom.

  12. Tepara ispizdio hahahah

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.