Prijava

Ne vidim ja da rastemo kao klub obe godine, u svim takmičenjima. Ali ajde, sezona je tek počela, vidjećemo kako će biti kad se uigramo. I kad MWil dođe.

sve je to dobro manje više.

хаха какву сам глупост синоћ сањао, као гледам на тву звезду и као хватају лопту и крећу у контру и само цирбес стаде на пола терена и окреће се другом играчу и зум на цирбеса ал том играчу не видим фацу и цирбес му скида шорц и креће да му пуши курац и камера одзумира кад оно цирбес пуши цирбесу хаха који курац брт

dobro je dok nije simonu....

Imamo li šanse da odemo dalje?

Jel da pobedimo sve do kraja ili nešto realnije?

Ako pobijedimo sve do kraja, ima šanse i da osvojimo čak

Не кењајте. Све зависи од наредне две текме, Стразбура и Бајерна. Ако их гекнемо у гостима имамо јако пристојне шансе да прођемо. И Бајерн на гајби такође

Типа, ако добијемо обе Бајерн, једну Стразбур, имамо четири победе и избацујемо Стразбур из трке. Што се осталог тиче, Бајерн би имао две победе и мечеве против Стразбура у гостима, Реала и Фенера на гајби и Химкија у гостима.
Против Стразбура би вероватно добио, а не верујем да би добио више од једне од преостала три меча, није реално.

Мада, да се не бавимо калкулацијама, ако добијемо та три меча, и гекнемо Реал или Химки на гајби или Фенер у гостима, готово сигурно пролазимо. Притом, против Химкија на гајби, Фенера тамо и Бајерна на гајби нам игра и Вилијамс, а и има довољно времена да се уиграмо макар да будемо конкурентни.

Ако усеремо против Стразбура или Бајерна, немамо шта да тражимо и то је то.

Pa eto malo se priberemo i jebemo majku nekom od vodećih, ovu boraniju namlatimo i prezimili smo u EL.

Nisam išao da gledam Zvezdu u basketu od Žalgirisa prošle godine do juče.
Kakva je ono tuga od navijanja i atmosfere, nisam mogao da verujem. Bio sam na veselijim sahranama.

Ако усеремо против Стразбура или Бајерна, немамо шта да тражимо и то је то.

Сиже нашег учешћа у Евролиги. Много је тога "ако" и то је знак да се не нервирамо у случају неуспеха. Не свиђа ми се и што се Цедевита појачава и што ће бити теже играти са њима.

Ne vidim ja da rastemo kao klub obe godine, u svim takmičenjima.

15 година нас није било у Евролиги, битно је одржавати континуитет учествовања, а резултати ће једном доћи.

Nisam išao da gledam Zvezdu u basketu od Žalgirisa prošle godine do juče.
Kakva je ono tuga od navijanja i atmosfere, nisam mogao da verujem. Bio sam na veselijim sahranama.

Objektivno ne znaju da vode navijanje na košarci. I ove godine je jedno 5 puta manja euforija oko ovoga. Isto kao da igramo sa Crnokosom.

Šalabajzer
Đes Reme, ljudino!

Ђес Шалабе, пријатељу!

Isto kao da igramo sa Crnokosom.

Zasto sto vam poseta i navijanje zavise od protivnika zato vam se i lopta cuje u sred utakmice kad gubite 10 razlike

nije mi jasno, na fucu ste isli i kad ste kasnili 15 bodova za nama, i protiv donjeg srema i protiv vose vas je bilo brdo, pevali ste non stop a onda otisli na kosarku i odjednom je bitna utakmica.

doduse, ako idu simpatizeri a ne sipka, to je logicno. al koliko sam skapirao vama i sipka ide na tkeme

Kontam da Čović nije toliko govedo da plaća retarde, zna se da su šipke u Srbiji tu samo ako dobiju stipendiju od uprave.

e skocko za ovo si lupio ko Bertans lignju onomad

Gazi, ide šipka na Evroligu, tako da nisu simpatizeri.
Jesmo uvek više bili fudbalski, nego košarkaški navijači, ali znaš kakva izdanja naša pamtim i na basketu, da se smrzneš.
Ono juče... mene majke mi bilo sramota.

STIPENDIJA je najmoćnija riječ u univerzumu.
S T I P E N D I J A
T
I
P
E
N
D
I
J
A