КК Црвена звезда

  1. Кад се писало о Папаниколауу, Блиц је предњачио, а мене је чудило мало што на Б92 нема ни речи о томе. И ову причу са Мичелом су такође скроз искулирали. А знају да се позову на Новости, на пример.

  2. Prevedi brt, šlagiran sam.Dolazi or nat?!

  3. Haha, ala je Radenović smešno oćelavio, tek sad vidim.

    Tompson se razigrao izgleda, otegla mu se muda malo, uzima više šuteva nego do sad.

    Vuk Radivojević me podseća na neka tužna vremena, kad sam navijao za neki drugi klub... Ne, treći. Ne znam.

    I mekel << rebić.

  4. раденовић најружнији човек на северној хемисфери

  5. ово говно косоварско ће добити нови уговор пљуни ме овде ако не буде тако

  6. Čovek nam dao 80 posto mogućnosti da uđemo u top 16 samo zbog toga zasujužuje ugovor. Ne mora ništa više da uradi

  7. Hoće, ubo do sad 3 trojke, omašio tu negde 3 možda, i dalje je to onaj brljivi šut al' ulazi nekako jebemumater bangavu. A u odbrani se izgubi svaki drugi put, ne zna 'de je.

  8. LOL došla Merkelova da gleda utakmicu? Ne verujem da bi došla, a da su mu rekli paljba.

  9. Ma daj, ne radujem se ovim njegovim trojkama uopšte, a on kao za kurac 4/6. Mada, poješću ja govno sopstveno ako on do kraja sezone šutira 4/6, 5/8, nemam ništa protiv. Iako će i tad biti govnar.

  10. Jbt šta je ovo, ko da igraju Dinamo Sasari - Radnički KG

  11. немамо могућности за пролазак у топ 16 јебига

  12. HAHA AL VAS PIŠA SIMON 5 TROJKI DAO.

  13. 5 od 7, 17 poena, skidam kapu kosovarčini ogavnoj. Još samo odbranu da zaigra kad ga već seru ove frljoke.

  14. Zamisli simona sa 30 poena, ju ju ju, ne bi ga se otarasili 10 godina, do sledećeg zamrzavanja.

  15. Meni ide na klinac jedna od promašenih trojki, kako tvrdo šutne, udari lopta u drugi obruč, i odbije se do pola u pm.

  16. Lik iznese utakmicu kad ne ide a to zlata vredi. Boli me kurac što je govnar ne spavam ja sa njim

  17. Boli me kurac što je govnar ne spavam ja sa njim

    Možda bi trebalo da počneš Bohore, kažu da su ćelavci potentni lololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.