КК Црвена звезда

  1. Koliko će da se nalože pred Arenu. A i šta su odigrali ove sezone, lagano izubili od Himkija, Fenera i Strazbura u gostima, jedino su Bajern jedva dobili. I nas, jbg.

  2. спремам двеста марака за хендикеп 2 овде.

  3. LOL izgleda da ćemo kad budu dolazili igrati protiv šampiona Evrope, ujedno i fenjeraša grupe.

  4. Ali zamislite Simon rokne trojku u zadnjoj sekundi hahaha Simon jebeni zakopa prvaka Evrope. Pa kontam da bih to više voleo da vidim nego da gledam Rudija sa slomljenim nogama. Dobro, kenjam sad malo.

  5. Padao je već Real u Beogradu, pašće ponovo. Mislim da je i tad Rejes igrao za njih.

  6. bio bi pionir dobra stvar
    jace grmi mozda to donese neku promenu

  7. Ali zamislite Simon rokne trojku u zadnjoj sekundi hahaha Simon jebeni zakopa prvaka Evrope.

    Ako se ovo desi, kupim mu još jednog BMW 520 da se kurči ko Mejveder sa vejronima.

    Može i Arena, ali da se izlože ljudi sa najavama utakmice, ko prethodnih godina (lol napokon to mogu da kažem) a ne ko do sad za ovu, slabo nešto bilo.

  8. Не бих волео Арену сад. Иначе, моја прва утакмица у Пиониру:
    http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=36&seasoncode=U2006

    Гуровић стандардних 35 поена лоло, а Вук одиграо утакмицу живота са 17 поена, 6 асистенција и 10 скокова. Никад нећу пљувати Вука.

    После смо у осмини финала избацили Химки са две победе и онда у четвртфиналу налетели опет на Реал који је касније освојио Улеб куп.

  9. Bio i ja, Stevane. Sećam se da su delili neka čuda za udaranje, sećam se da sam ih nosio kući. Eh šta je Čiča radio te sezone.

  10. Tad je Zvezda jos postojala

  11. Kad je koncert brt, volio bih da idemo zajedno, fali mi nježnosti... ili je pozorišna predstava, zaboravih, meni je sve to isto ako me razumeš ;)

  12. POPOVIC, PETAR 26:45 16

  13. Kad je koncert brt, volio bih da idemo zajedno, fali mi nježnosti... ili je pozorišna predstava, zaboravih, meni je sve to isto ako me razumeš ;)

    Za te musko-musko kombinacije se javi clanu Director.

  14. Jbt kako je krenulo budite srećni, aktuelni prvak evrope i vi u evrokupu na proleće :)

  15. clanu

    član, hahahahahha

  16. Simon potpisao do kraja sezone. :(

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.