КК Црвена звезда

  1. Ne znam ali ja ove ljude volim kao da smo krsteni zajedno. Sa druge strane dao bih da me kara cela ekipa (bez Tejica i Rebe jbg) sa sve strucnim stabom i svrsio usput. Jeste li spremni za top 4 picke?

  2. Трећи смо, иа Фенера и Ефеса. Много би значило да смо добили Дудине Турке ономад.

  3. Kapiram da misliš na Oliviu FAĐO? Nije da znam, al probaj ovde da je nađeš jbg.
    https://www.instagram.com/tk_kinsey/

  4. Fadjo misim da sam procito u nekim novinama da vise nije s njom nego s nekom postenom curom. Misim da sam to vido u blicu kad je doso.

  5. Врхунско навијање против Локомотиве, свака част.

  6. Kad je izvučena grupa neko je napisao da nam skor može biti 0:5 zbog teškog rasporeda, dosta se složilo sa njim.
    A evo sad sa 3 pobede jebemo po grupi.

  7. iz grupee je izleteo u top16 ivoo lola ribaar

  8. Drušafaka neka spremi čmar!

  9. Posle svog jebanja Zelenih, Unikahe i Lokomotive i dalje ne mogu da prežalim Efes. Mogli smo opušteno da krenemo sa slavljem da se Efes dobio.

  10. Prošle sezone treća pobjeda u TOP16 protiv Galate u 10. kolu, ove sezone 3 dobijene nakon 5 kola. Svakoga dana u svakom pogledu... ;-)

  11. Samo jako i do samog kraja.

  12. https://www.youtube.com/watch?v=D54fEvHHCZw

    човек баш не воли локосе лол

  13. Zamislite dogodine dodje Dilejni kao Markus onomad. Eh, vlažni snovi.

  14. Ne bí imao mesta brt

  15. Dilejni je trebao da dođe baš onomad kad je Markus došao (prvi put). Al na kraju sezone će on vrv u NBA.

  16. mislim da će on u nba sledeće sezone

    jebeno je igrati za loko, sinoć doputovali iz moskve, sutra se vraćaju, pa do krasnodara, pa odmah idu u astanu, pa onda opet moskva - krasnodar - moskva - malaga. jebeš ti to pa ne znam koja kinta da je u pitanju (ok, ja bih igrao za soma evra)

  17. Mislim da će Dilejni u NBA sledeće s

  18. i ja isto mislim da će Dilejni u nba sledeće sezone

  19. Beni, ko zna, možda od sledeće godine karavan!

    Evo baš vidim Klavera, priča Rendolfu:
    -Eh, majku mu, jeste da dobijam milion+ ugovor, al džabe kad ne mogu da vidim predgrađe krasnodara, sve te istorijske spomenike, ccc.

    -Matori, oćeš ti da vučeš ovaj koks il jok?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.