Prijava

hahah i meni je prvo jang jebeni pao na pamet, mada teško da može ovaj biti jang za sirotinju, jer je jang sirotinja

Michale Dilan u Zvezdi

Ima zanimljivih odgovora covica u otvorenom telefonu zurnala, znam da vi slepci ne kupujete novine pa da vam prenesem neke:

-Gagic nije u planovima
-Doci ce jos 2-3 igraca
-Rocesti ne dolazi
-Za pulena se ne zna dal dolazi

Na pitanje zasto se paca ne pobedi sa 50 razlike odgovor cu da citiram: mi nemamo taj stepen motivacije koji je bio prisutan kod vecitog rivala ranijih godina. Vazno je da pobedimo svaku vaznu utakmicu. A, ponekada, sportskom rivalu treba dopustiti da pobedi i neku nevaznu utakmicu. To je zdravo za sport. Xddd

-Dusan ristic i dalje zvezdin igrac, postoji sansa da se vrati u decembru-januaru ili da potpise za neki nba klub uz obestecenje zvezdi
-Vec sada imamo bolji tim od cedevite, buducnosti i mornara
-Radi se na A licenci
-Imacemo 4 stranca ove sezone

"Što se tiče Partizana, mi nemamo taj stepen motivacije koji je bio prisutan kod večitog rivala ranijih godina. Važno je da pobedimo u svakoj važnoj utakmici. A, ponekad, sportskom rivalu treba dopustiti da pobedi i u nekoj nevažnoj utakmici. To je zdravo za sport"

hahahahh preudavio sam se na ovo

Ја још једино сумњам у тренера. Остало се све одвија како треба. Чак је и Најки упецан.

Da, ali pregovara se sa jos jednom stranom kompanijom da nam bude sponzor to sam zab gore da stavim. Sponzor koji daje pare a ne opremu ko najk

-Dusan ristic i dalje zvezdin igrac, postoji sansa da se vrati u decembru-januaru ili da potpise za neki nba klub uz obestecenje zvezdi

Voleo bih da vidim magiju kojom je ovo moguće

Evo ne znam bogumi, samo sam preneo sta je coki legenda reko, citiracu:

Pitanje: ....da li i kada se vraca Dusan Ristic iz Arizone?
Odg: Pre mesec dana sam imao prilike da razgovaram sa nasim igracem Risticem. On ima jos neke obaveze koje treba da zavrsi na fakultetu. Posto je on vredan momak, on bi to mogao da ispuni do decembra ili januara. Ali u svakom slucaju racunamo na Dusana. On je igrac Crvene Zvezde i preko nje bi trebao da gradi svoju igracku buducnost i svoj dalji put. Naravno, uvek postoji mogucnost da ostane u NBA, gde se onda prave odgovarajuci transferi u skladu sa NBA pravilima.

ps
Da, ali pregovara se sa jos jednom stranom kompanijom da nam bude sponzor to sam zab gore da stavim. Sponzor koji daje pare a ne opremu ko najk

Ово сам и ја прочитао негдје у коментарима, као спомињу се Пежо и Хуавеи. Е сад, знам да смо са Хондом сарађивали, шта се са тим дешава појма немам.

A i to sa hondom je bilo sranje brt delili hondu na utakmicama kad neko ubode kos sa pola i dali kola nekima iz kluba, treba nam sponzor da kaze evo milion evra dajte reklamu i cao

Ево сад сам на сајту баш гледао спонзоре. Нема Спорт вижна који им је до сада био технички спонзор за Чемпион. Иначе је, да се хвалим мало, фирма из Бијељине, али су се раширили у читавом региону. Штета би било да Звезда и од њих не заврне неку кинту ове године.

Kako ako potpisuje sa najkom?

Не мора бити технички спонзор, може као и остали да даје неки кеш за рекламу, једноставно.

Ma gde brt nisu oni neka KOMPANIJA nemaju oni love

Још мало па ће покривати цијели Балкан брт. Рођак ми ради код њих, скоро сам му мешто помагао да преводи кад се код нас отварао Баз сникерс стејшн и апликацију за сарадњу са једним италијанским брендом. Тренутно имају представништва у Хрватској, БиХ, Србији, Црној Гори, Албанији, мислим и у Македонији, а треба ускоро да почну и у Бугарској и Румунији. Обрћу опасну ловуџу, вјеруј, да ти не пишем овдје податке о заради од интернет продаје...

Mitke preuveličava + poprilično sam siguran da ne zna kako te stvari funkcionišu. Bez obzira, dobra mu je referenca RADI MOJ ROĐAK TAMO, pa lol jebeni

Не ради лик у продавници јебеној, него је на пословима одговорним за цијелу БиХ. Уосталом небитно, ја вам рекох, а ви како хоћете.

Портир брт.

Znam kako Mercedes finansira Štutgart, moj rođak radi tamo!