Prijava

Благо теби.

да ти не пишем овдје податке о заради од интернет продаје...

cut ce neko pa ce ih opljackat

Osecam da je danas taj dan kada cemo cuti lepe vesti da smo doveli nekog ubicu. Ili makar pulena

Smoriću se žešće ako dodje Pulen. Treba nam neki plej sa 5-6 asistencija po meču, ovaj toliko neće imati do januara.

Mozda rajs? On je bas sasvim solidan sa asistencijama xd

A i tu je radicevic da asistira i pegla odbranu znaci drugi moze da prangija AJDE BRE IMAM NEKI OSECAJ DA DANAS IDE NEKI POTPIS RIFRESUJEM VESTI SVAKIH POLA SATA

Hahah ja krenuo da napišem za rajsa pa nisam imao srca xd

Данас на почетку припрема речено да се неће журити са појачањима, што значи да нам та аждајица долази половином октобра кад поотпадају у Нба, Кини и евролигашима.

Šuška se da vam dolazi mlađi Jaramaz

Вели Човке 10-15 дана ћемо да сачекамо са комплетирањем тима. Легенду можете послушати од 10:05
https://youtu.be/ICQMAdZcMBo

pa rajs je slobodan igrac koliko znam, ne bi me cudilo da dodje majmun

Zamisli dodje i pocne da deli asistencije ko mwill xd

hahahh ne bi mi bilo zao da svake nedelje prelazim po 300km samo da mu jebem majku uzivo

Dal ce djentilea dovesti jbt

Ne znam dal da navijam da dodje jer je ubica ili da ne navijam da dodje jer ima firmu djentile&co samo bez ovog co

ma djentile od pre 2 godine i djentile sada nisu isti djentile

Pa brt djentilea od pre dve godine ne bi ni mogli da dovedemo

ma voleo bih da dodje svakako, ali je pitanje koliko je realna opcija, neće on za male pare igrati

mada kontam da mu je zvezda primamljiva opcija, bio bi vodja ekipe sig, možda bi ponovo postao animalština ko što je bio kad je igrao za armani

Данас на почетку припрема речено да се неће журити са појачањима, што значи да нам та аждајица долази половином октобра кад поотпадају у Нба, Кини и евролигашима.

Ili da ne odluče da odustaju od košarke za sva vremena...

Јесте, да доведемо Ђентилеа, замолимо прекаљене Фоциса и Дијамантидиса да се ипак врате у профи кошарку (ово што Главни каже) код нас, ту је већ Фелдин, мијењамо име у Панатинаикос, то значи да имамо 6 Евролига (боље од Паће) шта нас боли курац, Звезди нико не може да забрани како ће да се зове.

Kakav sad Đentile, odakle vam on, zar nije čovek potpisao pre nekoliko dana ugovor sa Bolonjom