Prijava

Evo ako bi neko da baci poglled kako feldin kida, milko i rocesti plene iskustvom i kako ce nam dangubic opet kidati zivce debilko jedan debilni
https://youtu.be/aSW5H7_1jUw

Брт јеси видио дресове нове?

Meni su bas do jaja. Kad sam video sliku delovali mi sranje al na snimku vrhcina. I onaj zadnji deo ispod broja kako se stapa bela u crvenu mi se dopada. I materijal se vidi da je dojajan mada se to od najka i ocekuje jbg moracu da idem da kupim jednu cetrnesticu

И ја сам мислио да су срање, послије ми се свидјели, баш као што си описао. Једино ми жао што нема оних звјездица као што је било на прошлогодишњим дресовима, могли су макар на шорцу да их убуџе.

Ma jok bre, kakve zvezdice, taman je kakav treba. Bas mi je gotivan. I ovaj nba fazon sorc-vrh

Сад у петак ја мислим има пренос на СК звезда игра против олимпијакоса то неки турнир у грчкој па ће двидимо како то изгледа

једноставан и јебитачан

и још плави ко резерва фк-а из 2012

Danas u pola 8 igramo protiv lažne braće iz Pireja

да, заправо нису лажна ал ајде

Gledao sam utakmicu. Bolje da nisam, toliko smo tragicno izgledali. Mozda i gore nego sto sam rezultat pokazuje jer ni Oly nije bio nista posebno. Licni utisci: Fali mase ispod kosa bas, momci sa koledza apsolutno nista ne pokazuju, Jovanovic je nekako bio uocljiviji, ali je sve to dosta tanko, uz to ima i losu saradnju sa plejom (Radicevic je jos nesto i pokazao, Rochesti bas nista, mada se njemu moze malo i pregledati kroz prste za neke stvari jer je pre 3-4 dana stigao, ali je delovao poprilicno nezainteresovano.) Feldin vola ne moze da ubode, Bjelica opet ima boljku da promasi ceo kos na ziceru... Ali definitivno najveca boljka ovog tima je DEFANZIVNI SKOK. Niti gradimo, niti umemo jebenu loptu da uhvatimo. Sve u svemu, ovo sto sam video jeste da smo napadacki slabo potentna ekipa, defanzivno se jos nekako i drzimo, ali sve to prospemo jer dopustamo 2, pa i treci napad.

Ne bih polemisao sa tilmom 2 na ovu temu ali smo napadacki jaci nego prosle sezone.

Jel neko mozda hoce karte za f4 posto trebujem?

Са Пером још бољи напад ће димамо ал требају да се уиграју јасно је, само се надам да нећемо остати без тренера фазон у новембру

pošto je paket ps?

To je bas malo verovatno

Za tebe sam, momak, Kari Pesic licno. To sto ti tripujes neko mudo ovde na sajtu, ne znaci da si dobro obavesten i strucan u svakoj polemici. Jasno se vidi da je ova ekipa nije ofanzivno potentna kao prosle godine. No dobro, sezona je dugacka, videcemo ko je bio u pravu.

Nisam video tvoj post somi, oko 150 ce valjda biti paket al pustaju 26-og pa cemo videti

Planktonu jedan, kako si uspeo na osnovu jedne utakmice toliko zaključaka da doneseš lebtijebem?

Izgubili smo od Olimpijakosa, alo? Ekipa sastavljena od rezervnih delova izgleda odlično. Najvažnije je da može biti samo bolje.