Prijava

Đoko šalić pa lol

то овај што прешо у партизаИ хахахха

Igramo sa Uniksom upravo, ima prenos na SK1

Bas smo napadacki losi xdd

Lesor će biti takva mačka na fantaziju, bolja od milera onomad ostr

Skače, šamara bananama, još kad se uhoda sa ročestijem ma prštaće burazer tek

Menjaće se EL fantazi, DraftKings ga kupili, ko zna na šta će to da liči

To znamo al ne znamo na sta ce da lici, tj. sta ce da menjaju, ako bude draftovanja i onog svega kao u nba serem im se usta

Pomenuo je to stevan onomad, al' stvarno, ako bude neko sranje kao što dionisio kaže, iako nisam igrao nikad nba fantazi, onda ga nećemo ni igrati jbg

Ako menjaju neke sitne zajebancije, tipa da uvedu neke wild cardove ili bonuse ili šta znam da može biti drugačije - onda može.

Koja je zapravo odlika draftkingsa uz taj draft koji mogu da uvedu (a neće jbg, nema ga u evroligi, nelogično je onda da bude i na fantaziju), zašto mislite da će biti govno?

Mislim pričali su nešto ljudi i za PL fantazi da će ih sjebati neki draft ili šta znam pa su valjda to izdvojili posebno ili tako nešto, moglo bi to i u EL, ko hoće taj kurac sa draftovima neka ide u posebnu ligu ili kako već

Biće ona nedeljna takmičenja kao na fantasy nova verovatno koja se plaćaju, jer što bi kupili fantazi ako neće da zarađuju na njemu. Nadam se da će da zadrže takmičenje koje traje cele sezone i koje će biti besplatno, pa i ako promene neke detalje nije strašno. Uglavnom Javi (bivši šef fantazija) rekao na tw kad ga neko pitao da on nema ništa s tim više, da bi trebalo ovi da ga puste u petak i da će biti bolji nego do sad.

Ако желе омасовљење и популаризацију Евролиге, ваљда им је у интересу да им блеји што више људи на фантазију. То им значи бар 50 кликова по колу од једног учесника, што повећава цијену реклама на самом сајту.

Наркус вилијамс лол а добро то за резервну поставу Б тима.. А могао је човек бити један од најбољих плејкмејкера да се није дрогирао

nebitno i da je za c postavu, daj ko se njega setio pored toliko crnaca na poziciji crnca u americi

можда желе да поврате његов потенцијал који је имао у Звезди иако има 31 год лол

mozda i za mene ima sanse da budem novi piksi u zvijezdi, mozda, mozda

Или за мене нови деки станковић марко пантелић ал догодине у книн

Uu al ste vickasti vas dvojica idite na grobarsku temu pa se tamo proseravajte o Markusu !!!

(Ko ga se setio, pa Divac)

Voleo bih da dobije neke minute, makar na pešes mečeva samo

Пф Наркус један од омиљенијих играча Звезде мени у последњих 4 5 година ал наркоман штета пропо, ал боле га имаће пара сад бар