Prijava

Počeli smo iz NBA da se pojačavamo lol

Mnogo para, mnogo, ako je ovo zaista istina. Bojim se da ne skenja atmosferu u timu koja je vrhunska, ovaj poraz je morao doci kad tad i dobro je sto je dosao sad pred pauzu i to od tima koji se vrv nece boriti za top 8.

Bude mi zao sto se ovoliko para sipa a prozivali smo glodare ali onda setim se nebrojenih likovanja kad je Ledej dolazio u partizan

Rekoh ja da vam nece biti dobro ovih dana :D ali bas ovoliko suza i kmecanja nisam ocekivao :) I opet vam kazem, ne prosipajte sve suze sada, kada se budu ozvanicila dva potpisa u narednoj nedelji mislim da ce dileje sa severa kolektivno skociti sa mosta :D

itd pa mi bude lakse :)

Kosarkaskim klubovima 90% budzeta od sponzora, a sponzori drzavne firme.
Cudi me da se vise ne izdrkavaju da budem iskren, drzavni budzet se mnogo lako trosi

a sponzori drzavne firme.

U posednje vreme i nije bas uvek tako, npr zvezdi je glavni sponzor u fudbalu gasprom a u basketu, pored MTS-a, jedan od generalnih sponzora banca intesa lol, partizanu u kosarci kojekakve privatne firme, pored NIS-a naravno koji jest BIO drzavni ali koliko znam prodali ste ga rusiji, fakat ne?

Crno-bela porodica je od danas brojnija! AdmiralBet, jedna od najbrže rastućih kompanija u regionu, postala je zlatni sponzor KK Partizan NIS

Generalni sponzor Košarkaškog kluba Partizan ove sezone će biti Mozzart bet. Partizan potpisao NAJVEĆI SPONZORSKI UGOVOR U ISTORIJI

Ovo bih u potpunosti zabranio, sponzori kladionice, a boga ti

Ma jesu, mozda nisu drzavne ali sve firme koje dobro suruju sa snsom da mogu da sve te pare koje ubace u sport odbiju od poreza i verovatno u najmanju ruku budu na nuli.

U svakom slucaju placaju oni sto posteno porez uplacuju u budzet. Tako ide to

Naravno, to surovanje je presudno, ne sa SNS-om nego sa bilo kojom vladajucom strankom, isto su radili i ovi prethodni a radice i ovi posle #sirotinjska spika ali je true sto bi rekli neki autori

видео сам синоћ да је то поноћна атонска бонба била нисам видео јел званично чим сте се расписали верујем да јесте кампацо је ту
али зато је ту центарска линија кузмић радуљица и 2 месеца без оног ја сам хасан често хасам

Evo i nedovic tvituje, mozda stvarno jeste gotov posa

а јбт сад гледам па није званично али сви причају да јесте јбг онда вероватно јесте

bice totalno precenjen

za ovoliko para za polusezonu morao bi da leti da ne bude precenjen, vildoza ce na kraju biti 5x korisniji

Nek prati zdravlje Vučića, podigao nam je državu na viši nivo, plasirali smo se na SP u fudbalu, Zvezda i Partizan igraju Evroligu.

Ja glasam za njega, vi kako hoćete.

саце појавила прича и да бобиша из енбиеја стиже иди

Brt sve bih dao da je sad ovde dinamika odnosa kao 2014 i generalno zagrizenost za rivalitet paća-komšinica kao tad, dolazak kampaca, pa eksplodirao bi sajt.

Sad, kao grobar, ovaj dolazak kampaca me pogadja otprilike kao kad nema moje cigare na trafiku. Mild inconvenience. Moj paćo je svakako šit, a s kampacom sig ne osvajate evroligu, što bi možda meni bilo lično tragično.

Ma i osvojite šta me boli kurac lolol. Mozda je sve ovo kiselo grozdje spika s moje strane, ne iskljucujem tu mogucnost, ali mislim da i vi imate osecaj da NIJE TO TO

Generalno mislim da je vise dolazak Kampaca u fazonu hahaha nama vise vucko daje pare prcaj žeksa pomodrelog, nego sto se iko od cigana nada da ste sad f4 contender. Ali mozda gresim, kako se osecaju sad nepristrasni i odmereni romi? A takvih je najvise na sajtu ipak

досадио баскет пре 4 5 година да се не лажемо

Meni iskreno nije to to, jer znam da sve osvajamo i u fudbalu i u basketu. Sve bih dao zap što kažeš za neku 2013, 2014 godinu kad bih mogao da proživim to rivalstvo pomešano s ovim transferima i oba kluba u EL. Ili u fudbalu da se kidaju oba kluba za mesto u LŠ kroz ligu, mislim da bi rat izbio. Ovako sam u fazonu haha a dobro osvojićemo 10 titula za redom u fudbalu i imati 2 boda u LŠ, osvojićemo u basketu sve i biti u top 13 EL, ako mene pitaš jako slab nadražaj

haha bukv, jest malo smorio. Ma ja sam neki dan napisao da mi je krindz i bolesno bacanje ovoliko para, mada i jedni i drugi to rade, najskuplje timovi u istoriji imaju cz i paca i bez kapaca.

Sto se tice sajta i rivaliteta, pa paca tema je mrtva odavno, cak i kad pobedite prvo na ovoj temi osvane neka capslockovana poruka od strane radnom kierkgard autora itd

Inace za dolazak Bobija sta reci, predobra i pregotivna glavica <3

еврокуп 2012/2013 тренери влада вукоичић па радоњић ако се не варам, рађање џенкинса у завршници еврокупа са најглупљим системом такмичења икад
25000 навијача у дворани заједничко навијање јоооојјј лепе године