Prijava

Ma najgore od svega je, sad mi da vezemo 10 pobeda u EL, i 10 u aba, opet bih bio whatevs. Jer nekako nije to Partizan, Partizan je kad od govana pravis pitu, sa lokalnim i nepoznatim igracima. Mi to ne umemo vec 10 godina, a ovo dovodjenje Kampaco, Egzum itd... nezasluzeno mi je, a za nasu kosarku pogubno, sto se pokazuje iz prvenstva u prvenstvo. A o sistemu evrolige sam dosadio i Bogu i ljudima, pitanje dal bih je gledao i da Paća ima svesrpski roster.

A o parama zaista ne bih, ulica mi je razrovana 20 godine lolol Kampaco jebeni

а и ко да игра у свесрпском ростеру неки повратници типа недовић и шта оће богдановић да дође из америке јокић можда или неки стефан јовић који можда ни нема клуб

проверих јовић игра за неку сарагосу

Ma brt gde su igrači od 20-23 godine? Najmladji u repki nam je Ristic a on nije mlad. Bogdanovic ima 30 let that sink in.

па ту су негде сакрили се по лиги и проблем је што вероватно нису квалитет за ЕЛ

Ео неки Лазаревић у звезди игра он је неки јангстер игра солидно ал не може он да носи игру мора да има 2 3 црнца

Sad sirim pricu, al srpski sport jezaaa: nole penzija, sve reprezentacije u rasulu, paća i zvezda u basketu na pogon stranaca u fudbalu na periferiji evropske mape, ostale klupske sportove nemamo...a vrati se u 2011-2012 kako je sve izgledalo i obecavalo. 2012 u jednom danu tri finala nole vaterpolo i rukomet

Partizan je kad od govana pravis pitu, sa lokalnim i nepoznatim igracima

To, to je to.

To je zato sto je Dulo, koliko god ga nisam voleo, bio vrhunski trener i psiholog i znao je da od random neartikulisanog crnca napravi igraca dok Zoc npr je vrhunski trener ali kome treba da das vec oformljenog igraca i da od 5 takvih napravi tim i uzima titule. Ovo drugo je lepo ali nema draz ko ovo prvo.

lol, gledam vas ovde kako hladnih glava komentarisete o zvezdi i partizanu, i postoji neka vrsta razumevanja i ravnoteze, i mislim se kolko je ta ravnoteza ustvari nestabilna, i milion puta vidjena u politici, drzavama poslu i slicnom, gde vecina nema problema da nadje nacin da se trpi, ali ne moze.

primer:
zapata: brate zvezdu mrzim, al mora priznas ovo
kavaj: jeste, priznajem ovo, moglo bi i kod partizana
zapata: jeste jeste, partizan, moglo bi bolje za sve
kavaj: u pravu si
random bombas enters
- hahaha, pusite mi kurac cigani, vidi se gde ste vi a gde sam ja, jebete snajke, bugari, hahah dzezva, ceca to je taj sistem vrednosti, svi ste vi govna osim nas grobara
kavaj: pusi kurac bombas i ti i tvoj partizan
zapata: stani malo, pusi bre ti kurac
kavaj: pusi kurac i ti zapato

mnogo nestabilna ravnoteza

Pa mi navijaci smo krivi za tog lazarevica, ocemo evroligu, sto ne bi igrali evrokup, pa i onaj fibin kup smesan gde ce lazarevic da raste kao igrac, gde ce balsa da raste..neee meni lepse alba da mi pisa u usta u nekoj besmislenoj ligaskoj tekmi nego tipa s nekim panioniosom da igram plejof... narod takav jbg.

A istovremeno necemo crnce u reprezentaciji lol.

Kelte ne slazem se uopste s konstatacijom, ovaj lament nad srpskim basketom je trve i prevazilazi navijacke podele

е будимо реални цзв и паћа би сигурно са овим тимовима ишли до завршнице еврокупа

prevazilazi dabome, dok ne dodje bombas

haha faktor nestabilnosti bombaj :D

Ima smisla ovo sto pise celt, istina je ali isto tako i on i njemu slicni su polako u izumiranju, sa jedne strane zato sto ljudi uvidjaju besmislenost tolikog lozenja i pocinju da misle racionalno a sa druge strane prosto prolaze godine, mnogi su sazreli..neki i nisu ali dobro sta sad xd

Kolike su realne šanse da

- zadržimo ta dva mesta u EL i ubuduće
- to uradi nešto dobro za košarku, tipa ekspanzija talenata i budućih represtativaca?

па секс дрога бодирога је главни сад колико знам па ће 1 место бити сигурно а можда и 2 ако лик има мозга
а ово друго незнам несам школовао

cini ti se, te nestabilne ravnoteze mogu dugo da stoje, ako ih niko ne dira, ali mnogo malo treba da sve ode u kurac.

jugoslavija tako napravljena bila.

fizika cista, ali skroz primenjiva na drustvo:
https://i.stack.imgur.com/rfGri.png

Što se represtacija tiče bojim se da će nam tu druge stvari doći glave. Prvo, izračunali su basketaneri da se ta takmičenja isplate samo ako treba da se promovišeš i izboksuješ neki dobar ugovor, pa treba da se pokažeš. Ako ih Miško bude slao - igraće. Ovako, duge sezone po nba i pripreme za sledeću, gde treba zalečiti povrede, uigrati se sa timom, nabaciti masu...I provesti malo vremena sa porodicom ponekad. Teško, nemamo više neke usijane glave koje će da ginu za kao neki dres, ta vremena su prošla. Fudbal isto tako. Vaterpolo smo, čini mi se, uništili, i teško da ćemo se tu vratiti na vrh u narednih 10 godina. Odbojka i rukomet su njah odavno.

A i što reče ovaj neki fudbaler - ne mogu da verujem da je Vlahović morao da stane pred kamere i demantuje sva ona sranja; jeste, imamo net, čitamo sve što pišete, pogadja nas...Govna smo od naroda postali u velikoj meri, nemoj da se lažemo. Ja se sa nekim tamo Džakom ne bih vatao za gušu za ovakav narod, zajebi.

kako god, javno bi reko "idite u kurac, zna se ko su ovde povlasceni klubovi, da ne jedemo govna sa megom i fmpom, evo vam po Xmil i jednom i drugom, al da mozete da trosite samo na igrace sto mogu i hoce da igraju za reprezentaciju da igraju tu umesto po turskoj i spaniji"

dakle ne random NBA otpaci. odnosno moze i to, ako su nasi.

al neeee, mora da se pravimo kako oni nisu povlasceni, pa onda to da ide preko sponzora, gde se 10000 ljudi ugrade, pa agenti jbg nemaju nikog naseg, daj nekog pantera, pa milion kuraca.

jeste, nenamensko trosenje para, al malo bi limitiralo stetu.

isto i za fudbal.

ko ga jebe, svejedno placamo. ako mora bolje bi bilo da je ocigledno.