Ко последњи победник 82

  1. Aaggg!

    Ерррхааа!

  2. Gde si bio? Šta se krčka?

  3. Lignje + sos od paradaiza + zelena salata+ pire krompir...Sumnjaš u mene? :-)

  4. Znam gde živiš...

  5. Al ne znaš kolko mogu da pojedem!:-)

  6. Znam, znam, imam izveštaj sa slave!

  7. Laki došo iz teretane!

  8. Ih, nije valjda tek sad?

  9. да , пре сат времена......јутрос ми се лице смрзло на оном ветру , сад и није толико хладно .....или сам се једноставно навикао па не осећам....

  10. Verujem da jeste. Laki i ja krenuo!:-) Al ima jedno 5 meseci samo da skidam masu!:-)

  11. Ne preteruj Penzosu, nemaš baš toliko viška :)

  12. Da izvineš, nisam se skidao na susretu...:-))))

  13. Па за скидање масе ти и не треба теретана , то је нека моја философија......него оће Никола да постане звер , па кад се врати на југ да може у сред јануара да се скине го и да води песму са трибина... :))

  14. Laki prošlo to.Sad navijam iz fotelje.

  15. Ja navijam iz kuhinje, a ponekad i iz kafane.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.