Ко последњи победник 82

  1. Cestitke na jubileju! :))

  2. Penzioner i L@ki arče!

  3. E eto i natnat...Sad će trka vesela biti!

  4. Jel vid'o neko Duhovitu? :)

  5. madafaka.ostavio sam svoj tim negde iza u postovima,ne znam dal si video. :)

    jesam, video sam, a i drugi su ispisali svoje :)

  6. Eto...Šuma postova...

  7. Nisam 'teo ove velike jebače,Mesija i Iniestu(njega prezirem) nego sam uzo lepo ove perspektivne igrače s kojima igram u PES-u :)

  8. Ne znam o čemu pričaš, al nije ni bitno za ovu igru!:-)

  9. Ne volim ih ni ja... al sa Cristianom igram u PES-u.. ali Čelsi :)

  10. Najbolji tim u PES 11 po meni ima AC Milan. Mislim Pato,Ronaldinjo,Ibra,Pirlo,Abbiati,Boateng i tako :)

  11. Mogu malo da ispamujem ovde? :)

  12. E rekla mi Forget da je zovem kad pijem kafu,pa evo sad,ako vidi ovo,neka dođe :)

  13. Tek sad vidim :)) Hvala, al' sigurno si već popio... :)) Evo, skuvala mi cimerka sad :)

  14. Još samo da zna da pravi sarme i ženim je. :) Pa de si bre Forget? Fax? :)

  15. Zna, ali kaže da moraš da staneš u red :)) Uzeće te u obzir ;) Evo me, bila na faksu... Ti? :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.