Automobilizam

  1. Duvaj ga čupavi lolo

  2. jel sme ovako i kod nas da se koristi ili moraju baš ona kupovna da se stave?

    ovako sme za stariju decu

  3. Džeri ti si budala i glup ko kurac pride.

    Dobro, pickice, pa zar posle celog dana skrivanja i smisljanja odgovora nisi nista pametnije mogao da smislis? Trebalo je da pozoves pseta, pa da trust mozgova odradi jedan brainstorming, ko zna koji bi vam krajnji dometi bili.
    Evo moje poslednje ponude, 300 dinara, evo smanjicemo i brzinu na 170kmh. Ako te i to plasi, evo neka bude 160.

    Klasican lajavi krelac, pun prazne price i "ja bi njemu picku polupao" fora, a kad treba nesto da se dokaze, bas taj dan ima puno obaveza. Bilo koji drugi dan, pokazao bi on, ali eto bas se zadesilo...

    Bro tip - kad negde nesto izlupas (a to hvala bogu radis 16 sati dnevno) i vidis da je neko primetio da jedes govna u zoni gde to nije dozvoljeno - povuci se i pokrij klempavim usima, da ti bude toplo u hladnim nocima.

  4. Lepi na sahrani sam bio ceo dan. Ortaku umro ćale. Loše fore bacaš svakako

  5. Nisi morao toliko daleko ici da ortaku roknes oca, slepcino, to je samo prozivka na internetu, i to na temi gde niko ni ne ulazi. Kakvi' ludaka ovde ima jbt.

  6. Zadnji pasus sam tek sad vidim jbt te stoga imam da kažem jebem te usta glupa ja u rikverc imam više km nego ti unapred. Nelol klasičan za tebe

  7. Jasno ko dan, sad se sve uklapa
    BOXER CHAMPIAN
    https://www.youtube.com/watch?v=aox_4-JNed8

  8. Nisi morao toliko daleko ici da ortaku roknes oca, slepcino, to je samo prozivka na internetu, i to na temi gde niko ni ne ulazi. Kakvi' ludaka ovde ima jbt.

    Bože dragi.

  9. aj odjebi botino viš da niko vučića nije spominjao

  10. Džeri ti si budala i glup ko kurac pride.

  11. Vidi srecica dosla da brani drugara, aaawwww <3 <3 <3

  12. Mali ker, jel volis kad ti se obracam, jel te lozi da si bitan kad primetim tvoju mizernu pojavu? M?

  13. Povodom čega se vi svađate?

  14. Bohor i ja oko teorije da se moze naglo manevrisati autom pri 180kmh, mali ker je samo glup i zeljan paznje, kao i svaki mali ker. Ili ga pomazis, ili sutnes, pa savije rep i ode u cosak.

  15. totalno nebitno oko čega je rasprava džeriko ne može da nađe ni jednu vest o pičkoustom danas pa mu dosadno

    a imbecil je svojim izborom, ne nesrećno po rođenju, jbg osećam se dužnim da mu lupam virtuelne šklempe i to

  16. odjebavam direktive jbg

  17. Haha mali ker nasao nedovrsenu krmacu u kontejneru, posrkao je, pa pusta muda ko zeka na gajbi.

  18. Nije lepo tako o svojoj kevi da pričaš
    L O L
    O
    L
    Š U U U U K

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.