Prijava

I da, nisam rekao da hocu auto koji kosta 2000 evra , ne kvari se, ide na vodu, ne registruje se nikad i slicno.
Pitam za najbolji odnos cena-kvalitet-potrosnja-registracija za te pare.

Onaj Honda jazz dobar. Nisam znao za njega.

I daj zajebite me audija i bembara iz '90. pre bih kupio punta 2003, nego te starudije. Saranio sam jednog audija 80, sad bih nesto sto cu da vozim malo opustenije, a ne da vise razmisljam o njemu nego o putu

Gazimudo brt ako ti se stvarno jebe sta ces voziti dok je ekonomicno uzmi sevrolet spark i jebe ti se. Ide na tri klipa ne trosi nista registracija 15k fazon

I ne zameri gtd-u on je crnogorac kod njih drugacije ide to sa registracijom

Onaj Honda jazz dobar.
pre bih kupio punta 2003

Ajde idi sa teme lepo da te zamolim inače ću početi da te vređam.

E sjebo si me sad sa ovim gornjim postom haha

Jel izvaljujes sta se desava u parovima boho hahaha neki ludak ostavio onu sto nemam pojma ko je sam glasao poslao hiljade poruka hahaha prva na listi neki lik se naduvao ko konj sto posto i istrolovao im rijaliti

Golfa očima ne marim da vidim pa sve da je serija 7 ali pre bih uzeo 1.6 benzinca 89 godište nego jebenog Punta 2010

E stvarno gazimudo ako poslusas kelta automatski si nub

Axaxaxax. Nisam ispratio od početka vidim da je neki haos sa glasovima.
Ajd reci mi detaljnije pls koliko kako čega itd

Džukac ne spemuj jedinu zdravu temu na forumu jbtebog!

Elem Pežo 406 treba ubaciti u kalkulaciju, čisto iz sprdnje. Ako hoćeš malu potrošnju onda 307 hdi.

Ajde dođite Elek i ti u Kafanu spemujemo GTD-u temu

Vodi se na 1.6 u papire. Fino auto dosta.
A ti oćeš Punta. Bolje kupi magare pa jaši. Ili magaricu, ona i mlijeko daje. Zaboravih koliko bješe litar, 10 eura valjda.

Brate ova plava kurva ima 60% svih glasova koji si stigli a svi stigli sa jednog broja telefona hahahaa ima duplo vise od zmaja glasova a ko zna koliko ljudi je glasalo za njega i sad neki popizdeli sto je tako pa se krve dal je to fer ili ne jedino bole kurac onog lika sto da ima zube bio bi isti ti

Saranio sam jednog audija 80, sad bih nesto sto cu da vozim malo opustenije, a ne da vise razmisljam o njemu nego o putu

U te šporete jedino možeš razmišljati o putu tipa da li je ravan, ima li pukotina i zakrpa, mogu li izvuć 70 uz ono brdo i taj stil.

Đe je onaj klip đe Zmaj vozi neki Reno valjda kome su otišli ležajevi?

E neki lik sto posto ima love i naduvao se i kao aj matori da posaljem brda poruka da ostavim ovu da ih drkam sve lik je trol master level reme i smare i veci stric bog za ove sto stricuju

A ti oćeš Punta. Bolje kupi magare pa jaši.

+1300

Lol Coa brt
Slušaj ovo. U vreme Fonta onog kad je bio imala neka fora sa smsovima pa se izvlači auto par komada televizori neki i to.
Keva od ortaka zakucala račun 10 k evra u to vreme. Dolazili joj gajbi da potvrdi račun da l je ona napravila da nije tel ukraden i to ona iz fazona ja sam.
Dobila kola, 7 plazmi tv tek sad bile izašle i 4,5 kompova. Rasprodala to i bila dobra 10 k evra brt.
Ovaj drug teo da se obesi prvi posle slavio. Iz Sopota moram da napomenem

Sjećate li se onih greb greb srećki što se prije 15 godina 323f dobijala?
E koliko sam para na to bačio i opet ništa. Namješteno sig.