Automobilizam

  1. I NECU JEBENOG PUNTA AL NECU NI FOSILA OD 25 GODINA ALOEEEEEE

  2. Lol, nisi dovoljno peder pa kupuješ Alfu?

  3. Nosiš li prsluk ili džemper na košulju?

  4. Vozac alfe se dva puta raduje

  5. Naočare dioptrije bez?

  6. Hahahah ovaj radi plocice

  7. Nasao foru da besplatno da oglas da radi keramiku looool

  8. ne nego sam lumberseksualac pa cu da vozim fosila iz 85 jer je to njemac svabo napravijo to masina ovo ostalo govna, a i imam busotinu u dvoristu zabole me za to sto trosi 12 litara a registracija 235 iljada

    EDIT: Niste ni kliknuli na link, lik okacio slike nekog stana umesto kola

  9. kirija rata za auto boli ga kurac hahah

  10. Nosiš li prsluk ili džemper na košulju?

    Ovo je pravo za onog gej-seljaka što tripuje neki nivo, dok laganim pokretima ruke gura svoju Alfu kroz komšiluk.

  11. Kako nismo kliknuli vidis da komentarisemo

  12. Onaj oglas je još jedan dokaz da čim uzmeš Alfu ide kuća ili na prodaju ili pod hipoteku. Eto koliko se kvari.

  13. Kupi Golfa 2 GTD 1.6

  14. Uze li C klasu?

  15. Ova tema se sigurno pretvara u transfer blama od nekih postova.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.