Prijava

doduse, ovi sto sam vozio kapiram da su >2010. ne znam za starije, al ako oces ovo:

http://www.conceptcarz.com/images/Opel/Opel-Agila-Hatchback-Sedan-2012-Image-01.jpg

nemoj.

kelt vozi crveni audi. užas.

Vozi auto fabrike koja je filijala Folcvagena
:-D

cuti, sva sreca benzinac, pa mu manje pala cena nego da sam uzo neki 2.0 tdi ili sta sam vec gledao :)

e da,ja prodajem ovo za 2 soma, vozila ga baka kris do pijace samo
http://images.clickedit.co.uk/7915/78510490.jpg

jebi ga kristina, nisam klasican gastarbajter, nemam belog mercedesa :)

e da,ja prodajem ovo za 2 soma, vozila ga baka kris do pijace samo

sto ima engleske tablice?

zato sto je stok foto, ovaj moj je crno zelen, jbg :DD

a realno bolje ovom jadniku da uzme taj tvoj suzuki nego agilu.

ovo je isto kao agila samo ima malo jaci motor

Boja nije bitna, iće folija preko. Taj model što je Kristina stavila. Deluje mi kao okej auto, gledao sam na ono "test automobila" na yotube-u, i on ga solidno nahvalio, al' on hvali svaki, znam jednog koji vozi Suziki Vagon R isto u te svrhe, al' ga znam iz viđenja, al' ne znam kakvi su mu utisci. Mogu ja da idem da ga testiram, al' koliko ću ja moći na osnovu vožnje od pola sata da provalim mane.

sad ozbiljno, ako neko zeli da kupi, neka cima.

FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET

Ko je ciljna grupa koja kupuje ovakva vozila??

Mali štediša glave

Celte, mogu iskeširati ja za dosta bolji auto, ali imam srbijanske i krajiške krvi pa gledam da uzmem jeftiniji auto koji malo troši i nije skup za održavanje, jer će se voziti, jer treba da bude službeni, a voziće se po gradu. To što si ti nabeđeni gastoz ne mora da znači da ako neko kupuje auto jeftiniji od 5000€ evra da je jadan, to što ti kupuješ kola da se pokažeš je zato što si debil, znam brdo takvih i onda dođe Milo Crnogorac otuđi ti auto odveze ga u hladnjači u Šabac tamo ga rastave pa sastave sa nekim havarisanim, pa ti opet prodaju taj tvoj auto i onda se slupaš u njemu on se raspadne i ti pogineš, pouka priče debil si.

Čule ajd ne lupaj jebeno