Prijava

O čemu lupam jebeno?

Celte, mogu iskeširati ja za dosta bolji auto, ali imam srbijanske i krajiške krvi pa gledam da uzmem jeftiniji auto koji malo troši i nije skup za održavanje, jer će se voziti, jer treba da bude službeni, a voziće se po gradu. To što si ti nabeđeni gastoz ne mora da znači da ako neko kupuje auto jeftiniji od 5000€ evra da je jadan, to što ti kupuješ kola da se pokažeš je zato što si debil, znam brdo takvih i onda dođe Milo Crnogorac otuđi ti auto odveze ga u hladnjači u Šabac tamo ga rastave pa sastave sa nekim havarisanim, pa ti opet prodaju taj tvoj auto i onda se slupaš u njemu on se raspadne i ti pogineš, pouka priče debil si.

otkud ovo ispade ukurac? otkud to sto ti kazem da novije agile nisu dobro auto po meni, ima veze sa bilo cim ovim sto si reko... sta god da si vec reko ovde?

a, kapiram, ovo sto sam reko da si jadnik...

izvini za to, potpuno je ispalo van konteksta, ne kazem da si jadnik sto gledas agilu i suzuki kao auto za transport, boli me kurac za to. jadnik si ovako, generalno, uopste nisam mislio to u nekom materijalnom smislu.

celt

a realno bolje ovom jadniku da uzme taj tvoj suzuki nego agilu.

Na ovo sam ti odgovorio.

hahaha čule, zaboravio si da mu kažeš da puši kurac

Al, stvarno, nije ovo mali štediša, ovo je mali štediša koji izgleda ko gowno, a prednost mu je što u njega mogu stati dve lubenice više nego u reno klio

reko ti... jadnik si sto se ovako koprcas kad neko onako u zajebanciji kaze "jadnik" kao neko ko je jadan sto kupi agilu, pa to protumacis kao napad na tvoje materijalno stanje ili stavec. jbt.

E brda moze stati u ovaj auto. Ozb.

a prednost mu je što u njega mogu stati dve lubenice više nego u reno klio

ako uspes da ih vertikalno poredjas samo, radjard.

ovo znam iz iskustva, jednom kao uzeo aj agilom didem u kupovinu. ubacio sam dve kese u gepek.

Čule lupio si jer nije Celt u tom gasu ni malo

Celte, ja sam ti objasnio. Prvi si vređao, objasnio sam ti tvoj život u jednom postu, i odma si se zajebavao.

loše si mu objasnio, jedini si ti ovde protumačio ono kao uvredu

zamisli da je umesto jadnik pisalo mukica

sama cinjenica da svi ovde blejimo u nedelju, 00:00 nas cini pomalo jadnicima, bez obzira na materijalno stanje, pol, seksualnu orjentaciju, boju koze, i politicku stranu.

Xaxaxa Celt ide u kupovinu.

Tuljane, to ti je rijedak motor, išao u Italiju i još poneđe zbog registracije. Nema K glavu taj ja koliko znam.

Xaxaxa Celt ide u kupovinu.

a jebi ga, nemam mogucnosti da ujutru pomuzem kravu, nakupim jajca i sa vremena na vreme zakoljem prase.

Haha sad Celt dauniše ko Čule malopre
Što je ovo