Automobilizam

  1. Daewoo matiz najjače auto zagrad ikad.

    Ima jedno 7 puta više prostora od korse, pičilica na 3 cilindra može ide 120 (iako se oće prevrne kad naiđe kamion), troši 4 litre i jebeno ima mnogo, mnogo prostora u kabini (jesam li pomenuo to?).

  2. Vlasnik placa zna o auto isto ko i ti sto oćeš da ga kupiš

  3. Braća Đukić u Dernemti daje 2 godine garancije.

    Al brate kad gazda uleti u Simimpeks sve mu je HD Mejle i najskuplja roba filteri i to ništa ne štedi meće nove gume kaže neću se ciganišem za 1000 maraka

    zato su mu auta skuplja po 3000 maraka u prosjeku retard

  4. да ли та једноставност за одржавање важи и за матиза и за спарка или је спарк нешто компликованији, знаш ли?

    Ma nemaš nikakvu frku sa tim, ako je u ok stanju kad ga kupiš. Još je dobra stvar sa njima, što se i na zapadu ne voze mnogo, tj. ne kupuju ih ljudi koji prelaze 70 000 km godišnje, uglavnom. A ono što pitaš da li je bolje sa placa ili od fizičkog lica, gledaj na obe strane, pa kupi šta je u najboljem stanju. U svakom slučaju i jedno i drugo mogu da te izjebu ako ne paziš.

    Evo recimo ono što sam rekao za kilometražu

    http://www.bytbil.com/bilar/daewoo/matiz/hv49kavg/A0ABUDIAAYnF3VAAAA__!

    ovakvi su u švedskoj u proseku, ja što sam video tamo, svi su do 150 000 prešli al stvarno (msm prodaju na istom mestu i kola sa 600 000 km na satu, nisu vraćali, a i ne isplati im se).

  5. moj savet je tojota yaris ako uzimas manje auto. ne znam dal su servisi skuplji u srbiji, ali, ono sto sam cuo je da sa tim postoji dobra sansa da nikad neces ni otici u servis za bilo sta vece.

  6. ili honda jazz, jos bolje. neunistivo

  7. što su mu ovo koji kurac ostavili prazno?
    http://i.imgur.com/wq7WErA.png

  8. da i isto što je važno, ne gube cenu (bar ne puno).

  9. E tvingo je zverka, ima dosta mesta za putnike, gepeka nema al jbg.

  10. Kapune, dobar mu je još enterijer kakva mu je spoljašnjost.

    Matiz dobar za grada, a ovaj polukoža još.

  11. ух колико сплачина сте ви навели овде стидим се што знам да возим

  12. фали вам даихацу неки

  13. cao slepi tuljane gde ces da parkiras auto da ovaj put znam tačna kola da izgrebem?

  14. A gradska su to auta jbg.
    Ja bih možda Pola vozio, možda neko pomisli da je Golf iks de.

  15. ћао капун голфа још нисам регистрово продајем га идаље а на тебе ћу кера пустити позз

  16. апрувирам једино нову фијесту, пола било ког од 2000 и корсу д

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.