Automobilizam

  1. ne znaci da trebas, samo zato sto mozes jbg.

    bio gorivo jbt... na sta radi, dizel, etanol?

  2. Znaci li ovo da mercedes moze napraviti auto brze od Bugatija ali eto tako nece?

  3. Hoće al plati pa se klati.

  4. Gtd sačekaj da mi odg na jedno pitanje, ti ćeš znati

  5. Pazi ovako, problem kod 1.5 dci je što su se i boš i delfi pumpa ugrađivale, tako da sa sigurnošću to može da se utvrdi samo u servisu.

  6. Mane, prednosti?
    Dizne? Simens jebeni?

  7. Prednosti: solidno vuče za tako mali motorčić (pričam o 101 i 105 ks), mizerno malo troši, tih je, može da pređe solidnu kilometražu ako ima boš pumpu (do 300 000 km).

    Mane: dizne osetljive na loše gorivo, turbina oće da zeza, ima plivajući zamajac, čip ključ kartice, bravica za zaključavanje volana oće za zeza, senzori razni.

    Dizne msm da jesu simens.

    E sad, ako već oće megana, neka uzme 1.6 16v ili 1.9 dci od 101 ks (ne bih preoporučio od 120 ks jer ima lošu turbinu i plivajući zamajac).

  8. 1.9. Zar nema od 150 konja?

  9. Inače hvala na ovome

  10. 1.9 ima od 101 (ali samo za francusko tržište msm da je bio sad nešto gledam), 120 ks, pre ristajlinga (pre 2006-2007), posle toga ima 1.9 od 130 i 2.0 od 150 ks.

    Nema na čemu, iskreno, ja kad bih megana uzimao, uzeo bih benzinca, mnogo su bolji nego svi komplet dizeli.

  11. Hvala brate. Za druga pitam a u Renoa i motore mu se slabo razumem

  12. Većina onih sa 80-tak KS Delfi imaju.
    I jeftinije mu je remontovat turbinu na 1.9 no ovome pumpu, dizne itd. što se dešava kad je Delfi jbg.

  13. Znaš kako, ako oće 1.5 (jako je veliki izbor zaista), nek pregleda šta mu odgovara i nek povede proverenog majstora da mu proveri koje je marke pumpa. Ako je boš nema frke, ja čak mislim da je od 68 do 86 ks delfi pumpa, a 98, 101 i 105 boš.

  14. Jes brate, ti slabi su Delfi, jači obično Simens, ne znam sad koliko koji ima konja.

    Bohore, pitaj tog druga u čemu misli jebat ako kupi Reno.

  15. Ma oženio se skoro sad njega jebu XD

  16. Petica koža, xenon, telefon, grijanje volana i naslon namjestiti na oko 45 stepeni, neće znat što će od žena.

  17. aj nek mi neko objasni razlog, zasto pojedini ljudi na semaforu stanu i ostave 2-3 automobila prostora ispred. stanu tako 4-5 sekundi, da se svi iza zaustave, a onda pocnu polagano, bas polagano da se primicu. ovaj iza ili mora da prihvati igru, ili ceka da se ta osoba zaustavi pa pridje.
    i za to imaju foru. ne primicu se konstantno nego mili malo, pa stane. onda pridjes, mislis zavrsion a on nastavi da se primice.

    ima ih dosta, pa kapiram da ih ima na vukajliji. neka mi neko objasni poentu ovoga, zbog cega postoji ovaj fenomen?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.