Automobilizam

  1. Retardirani su. Ili izbegavaju one cigane sto prose, lakse im da se samo pomere unapred nego da im kazu nema

  2. aj ovo za cigane da kapiram u beogradu, ali dosta su cesti u svajcarskoj jbt. previse, svaki dan bar jedan u koloni jede govna.
    uglavnom nemacki automobili, audi, bmw. jutros jedan sa X5 je bas drastican bio, do granice da sam poceo da se pitam koji je to profil ljudi.

  3. prvo me iscima sa kocenjem po sred praznog puta (ono na foru ima 30m ispred njega slobodno), a ja sve ostale iza, pa onda se nije skroz zaustavio nego tako polagano do nekog trenutka, pa stade, pa onda ovo prilazenje sa zaustavljanjem izmedju.

  4. Ne mož' d'oceni đe treba d'ukoči...

    Nego, da nije uzbrdica neka, pa onako, kupuju vreme sa kretanjem pod ručnom? Mislim to sam u BG primetio.

  5. ma kakva uzbrdica, cisto zajebavanje ljudi iza tebe. a i da je uzbrdica, ako ti bas cim, stanes malo iza da onaj ispred ne legne na tebe, ako bas ne ume da vozi, ne treba ti 10m za to :)
    mada, ovde cenim da dobar procenat ljudi zna da se snalazi na uzbrdicama, dosta vise nego u nisu npr sto sam video (jebi ga muka naterala). i to bez rucne, vidim po stop svetlima, retko ko krene unazad il se ugasi, i to na debelim uzbrdicama.
    jebi ga, kad svaki dan imas priliku par puta da probas, uvezbas, ko god da si.

  6. E jebaj ga onda hhehe

  7. Eo kako me je neko pozdravio na centralnom gradskom parkingu.
    http://i.imgur.com/iqqUx6b.jpg
    http://i.imgur.com/BxAeqE5.jpg

  8. Ček jes' ti beše sprdao tuljana da ćeš da mu izgrebeš golfa?

  9. bas fino pogodio da ti napravi stetu na 3 dela. cini mi se da je neki visi auto ili cak kombi.

  10. X5 te je zakačio ovo. Sivi.

  11. I reko ti Boh da se ne kurčiš više jer ima i traktor

  12. Haha jesam. Ima pola godine ovome, pred pocetak zime. Sada naisao na slike u telefonu pa reko da postavim.

    Et' jbg, 15 minuta bio auto na tom parkingu i prc.
    Ako vidite tablice Kikinda, Sombor, Subotica slobodno zaobiđite u velikom luku. To se ne zna na kružnom toku ko koga jebe, prvenstvo prolaza u filmu videli samo...

  13. Pereš li ti kad ova kola? xd

  14. Celt vapi za automatikom.
    Primakneš se na 2cm i ako se ovaj pola metra naprijed pomjeri ti si i dalje na dobrom rastojanju.

  15. Ako vidite tablice Kikinda, Sombor, Subotica slobodno zaobiđite u velikom luku. To se ne zna na kružnom toku ko koga jebe, prvenstvo prolaza u filmu videli samo...

    Pančevo, Ruma, Kovin.... sačuvaj Bože, msm živim u Pančevu veći deo godine i sve to, al ljudi su operisani od vožnje, a uz to drski i retardirani. Pre 10-ak dana, lik dao gaščinu u jednosmernoj ulici u suprotnom smeru od dozvoljenog i ide čeono na mene, ja stanem malo u stranu, vidim nije normalan baš, stanem malo u stranu i on onako slavodobitno prolazi sav zadovoljan kako krši zakon. Onda, niko od njih ne stane na znak stop, a i vozačka tehnika im je nula velika, ljudi zaista ne umeju da krenu pod ručnom kad voze po bg i slično.

  16. X5 te je zakačio ovo. Sivi.

    nije
    bila bela boja

    šta da ga perem kada su ga izlupali celog lolo

  17. Primakneš se na 2cm i ako se ovaj pola metra naprijed pomjeri ti si i dalje na dobrom rastojanju.

    nekad ni to ne pomaze... recimo za ovog jutros, procitaj gore sta radi. drkazija najobicniji.

    nije do automatika, nego ne kapiram sta se postize ovim

  18. Pa fino izađeš iz auta, priđeš mu kolima i pitaš ga u čemu je problem.
    Meni su gori oni što već na žutom svjetlu sviraju da krenem, kao bune se, a onda im ja puknem kontru. Dosta takvih ima u Podgorici, pričali smo jednom o njima, baš bahati vozači.

  19. Ali znaš kako. Ja isto tako ne idem za nekim kolima uvijek kad se ona mrdaju. Npr. u tim gužvama, brate pustim ga neka ide ako treba i 5-6 metara ispred pa ću onda krenuti za njim, svejedno ne može da mrdne. Koji kurac da se mrdam svake sekunde za 27 cenata i da mu dišem za vrat.

  20. Meni su gori oni što već na žutom svjetlu sviraju da krenem, kao bune se, a onda im ja puknem kontru. Dosta takvih ima u Podgorici, pričali smo jednom o njima, baš bahati vozači.

    Xaxaxa ne diraj Podgoričane.